آمار ابتلا به سرطان های دستگاه گوارش در سال های اخیر رشد سریعی داشته است

معاون آموزشی نظام پزشکی تهران بزرگ و دبیر انجمن های علمی مطالعات کبدی و آندوسکوپی های گوارشی، از برگزاری سه همایش تخصصی در حوزه بیماری گوارشی و کبدی خبر داد و گفت: مشکلات گوارشی از شایع ترین بیماری های بشر بوده و از طیف بیماری های ساده تا بسیار پیچیده را شامل می شود.

آمار ابتلا به سرطان های دستگاه گوارش در سال های اخیر رشد سریعی داشته است

آفتاب نیوز :

امیرپاشا طباییان، با بیان این مطلب، افزود: آمار ابتلا به بیماری های التهابی روده و سرطان های دستگاه گوارش در سال های اخیر رشد سریعی داشته و باید در این خصوص اطلاع رسانی مناسب صورت گیرد تا جامعه متوجه اهمیت غربالگری و مراقبت های تخصصی و فوق تخصصی شود.

معاون آموزشی سازمان نظام پزشکی تهران از برگزاری سومین همایش جامع گوارش و کبد، دهمین همایش بین المللی هپاتیت ایران (10THC) و دومین همایش جامع اندوسکوپی های گوارشی ایران در تاریخ 29 خردادماه لغایت اول تیرماه 1403 سال جاری به صورت حضوری در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران خبر داد و گفت: این سه همایش مشترک در واقع بزرگترین همایش کشور در حوزه گوارش را شکل می دهند.

طباییان خاطرنشان کرد: حضور چهره های شناخته شده و مطرح علمی ایران نظیر دکتر لنکرانی، دکتر زالی، دکتر علویان، دکتر ناصر ابراهیم دریانی، دکتر میرمجلسی، دکتر آگاه و بیش از 250 استاد برجسته حوزه علوم گوارش و کبد و هپاتیت ایران در این کنگره و حضور بیش از 1500 فوق تخصص و متخصص فعال در این حوزه ها فرصت مغتنمی برای به روز رسانی معلومات فعالان این حوزه و نیز اطلاع رسانی مناسب در حوزه بیماری های گوارشی، هپاتیت و کبدی و سرطان های دستگاه گوارش است که آمار آن ها در جامعه در حال افزایش است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمار ابتلا به سرطان های دستگاه گوارش در سال های اخیر رشد سریعی داشته است" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمار ابتلا به سرطان های دستگاه گوارش در سال های اخیر رشد سریعی داشته است"، کلیک کنید.