آیت الله شهید رییسی از ذخایر اخلاقی و ارزشی محسوب می شود – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان

آیت الله شهید رییسی از ذخایر اخلاقی و ارزشی محسوب می شود - خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار محمد اسلامی عصر جمعه در دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران با تسلیت واقعی جانگداز شهادت رییس جمهور و همراهان افزود آیت الله رییسی یکی از ذخیره های اخلاقی و ارزشی جمهوری اسلامی ایران بوده است زیرا هم مبادی آداب و هم پایبند ارزش ها بوده است.

وی با اظهار اینکه آیت الله رییسی یک لحظه از پیگیری حاکمیت ارزش ها غفلت نمی کرد یادآور شد: خدمت به مردم و پیگیری و تلاش برای رسیدگی به امور مردم، ولایت مداری و اخلاق مداری وی حجت بوده است و کوتاهی در زمینه اجرای فرمان مقام معظم رهبری نداشت.

اسلامی از آیت الله آل هاشم نیز به عنوان الگوی اخلاق معرفی کرد و گفت مردم آذربایجان شرقی همانند پروانه دور شمع وجودی ایشان می چرخیدند.

رییس سازمان انرژی اتمی از امیر عبداللهیان به عنوان مردی با اخلاق و با تدبیر یاد کرد و گفت: در این دوره یک کار مشترک پرونده هسته ای را با ایشان پشت سر گذاشتیم و موفق شد صدای مظلومیت مردم فلسطین را بعد از 75 سال و به رغم تسلط رسانه ای دنیا به گوش جهانیان برساند و مسیله فلسطین به عنوان مسیله اول جهان تبدیل شود.

رییس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه فناوری هسته ای دامنه بسیار گسترده ای دارد ادامه داد: این فناوری در حوزه سلامت امنیت غذایی و حوزه محیط زیست و صنعت تاثیرگذار است.

تعریف 12 قطب پرتودهی محصولات

اسلامی به عنوان اینکه طبق مطالعات جامعه صورت گرفته در ابتدای دولت اولین گامی که برداشتیم این بود که سند جامع راهبردی برای سازمان تهیه کردیم و و افق 20 ساله را به تصویر کشیدیم، گفت: این سند در 20 فروردین 1401 توسط آیت الله رییسی رونمایی شد و ما پیش برد بر اساس اهداف و سیاست های این سند ریل گذاری و ترسیم کردیم.

وی گفت: در این سند بخشی به وردن فناوری هسته ای در حوزه سلامت و قضا و پرتودهی توجه شده است و بر اساس مطالعات صورت گرفته و تبادل اطلاعات و نظام نامه آماری جهاد کشاورزی، کانون های اصلی تولید را شناسایی و 12 قطب تعریف کردیم و یکی از این قطب ها در استان مازندران وجود دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیت الله شهید رییسی از ذخایر اخلاقی و ارزشی محسوب می شود – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیت الله شهید رییسی از ذخایر اخلاقی و ارزشی محسوب می شود – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.