آیین گشایش نمایشگاه رسانه های ایران با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

آیین گشایش نمایشگاه رسانه های ایران با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

به گزارش سقف شیبدار ستاد اطلاع رسانی بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران، مراسم آغاز به کار رسمی نمایشگاه روز یکشنبه بیست و نهم بهمن ماه ؛ ساعت 12:30 با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود. همچنین نشست خبری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش از برگزاری مراسم آغاز به کار رسمی نمایشگاه در سالن نشست های خبری این نمایشگاه در ساعت 11:30 تا 12:30 برگزار می شود که در حاشیه آن از کتاب دانشنامه مطبوعات ایران سرپرستی محمد جواد جعفرزاده رونمایی خواهد شد.
نمایشگاه در نخستین روز خود ضمن برگزاری مناظره سیاسی با برپایی نشست های علمی، معرفی کتاب های حوزه رسانه، کارگاه های آموزشی فعال خواهد بود و برگزاری نشست خبری مسیولان اجرایی و نکوداشت چهره های شاخص و پیشکسوت حوزه ارتباطات و رسانه، تقدیر از پیشکسوتان استانی همچنین برگزاری نشست های تخصصی بخش بین الملل از برنامه های اصلی روز نخست نمایشگاه خواهد بود.

برگزاری 6 نشست و کارگاه آموزشی در اولین روز از نمایشگاه رسانه های ایران

یکشنبه 29 بهمن همزمان با برگزاری نخستین روز از بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران 6 نشست و کارگاه برگزار می شود.
به گزارش ستاد اطلاع رسانی بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران، یکشنبه 29 بهمن و در نخستین روز از برگزاری نمایشگاه رسانه های ایران شش رویداد و نشست در دسته های «به وقت رسانه»، «کتاب رسا»، «تجربه کاوی رسانه»، «کارگاه اسرا» و «دورهمی با پیشکسوتان» برگزار می شود.
در بخش «به وقت رسانه» نشست «همگرایی رسانه های سنتی و رسانه های نوین در نشر ارزش های دینی» با سخنرانی کمال اکبری استادیار علوم ارتباطات اجتماعی دانشگاه صدا و سیما و سیدعلی محمدرضوی مدیر گروه فرهنگ و ارتباطات دانشکده دین و رسانه صدا و سیما در ساعت 10:30 تا 12 و در سالن مرحوم سید محمود دعایی برگزار می شود.
همچنین نشست «پلتفرمی شدن رسانه» در دسته «به وقت رسانه» با سخنرانی مجید سلیمانی ساسانی عضو شورای علمی پژوهشکده ارتباطات پژوهشگاه فرهنگ هنر و ارتباطات دانشگاه تهران و حسین حسنی سرپرست گروه آموزشی پژوهش هنر دانشکده هنر دانشگاه شاهد ساعت 10:30 تا 12 در سالن مرحوم امیرحسین فردی برگزار می شود.
نشست «دانشنامه مطبوعات» با سخنرانی محمد جعفر محمدزاده معاون اسبق مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، راضیه آبادانی و غلامرضا عزیزی پژوهشگر تاریخ در دسته «کتاب رسا» ساعت 14 تا 15:30 در سالن مرحوم سید محمود دعایی برگزار می شود.
نشست «تجربه نگاری روزنامه نگاری بحران» با همکاری دانشکده رسانه خبرگزاری آنلاین سقف شیبدار و سخنرانی اکبر نصراللهی رییس دانشکده علوم ارتباطات و مدیریت رسانه دانشگاه آزاد و جواد موگویی مستندساز ساعت 16 تا 17:30 در دسته «تجربه کاوی رسانه» و در سالن مرحوم سید محمود دعایی برگزار می شود.
همچنین کارگاه «روزنامه نگاری پادکستی» در دسته «کارگاه اسرا» با ارایه مرتضی درخشان روزنامه نگار و فعال رسانه ساعت 14 تا 15:30 در سالن مرحوم امیرحسین فردی برگزار می شود.
همچنین دورهمی با پیشکسوتان در نخستین روز از برگزاری نمایشگاه رسانه های ایران ساعت 16 تا 17:30 در سالن مرحوم امیرحسین فردی برگزار می شود.
بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران با شعار «نجستم همیشه جز از راستی» با حضور بیش از 600 رسانه و مجموعه های خلاق و دانش بنیان فعال در این حوزه میزبان اهالی رسانه، فرهنگ و فناوری است. برگزاری نشست های تخصصی در حوزه فناوری و هوش مصنوعی از رویدادهای حاشیه ای این نمایشگاه خواهد بود.

بیست وچهارمین نمایشگاه رسانه های ایران با رویکرد جدید توسط معاونت امور رسانه ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شعار «نجستم همیشه جز از راستی» از 29 بهمن لغایت دوم اسفند در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می شود.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیین گشایش نمایشگاه رسانه های ایران با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیین گشایش نمایشگاه رسانه های ایران با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی"، کلیک کنید.