احیای خلیج گرگان؛ یادگار ماندگار رییسی

احیای خلیج گرگان؛ یادگار ماندگار رییسی

سقف شیبدار/گلستان سیدعلی مهاجر از احیای خلیج گرگان که در حال خشک شدن بود به عنوان یادگار ماندگار رییس جمهور شهید در استان گلستان یاد کرد.

سیدعلی مهاجر امروز دوشنبه 14 خرداد در مراسم گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، بزرگداشت قیام 15 خرداد و پانزدهمین روز شهادت شهدای خدمت ضمن تسلیت ایام به بیان بخشی از ویژگی های شخصیتی و بازخوانی خدمات راهبردی شهید جمهور پرداخت.

وی تصریح کرد: در سوگ شهیدی نشستیم که خادم و دلداده امام رضا(ع) بود، در روز ولادت امام ریوف به عنوان رییس جمهور تنفیذ شد و در ایام ولادت امام به شهادت رسید، همانند شهید سلیمانی که در ولادت حضرت زینب کبری (س) شهید شد.

معاون استاندار در بیان ویژگی شهید بزرگوار آیت الله دکتر رییسی گفت: یکی از ویژگی های شهید، اخلاص و کار کردن برای رضای خدا بود، ولایت مداری ایشان که خود را سرباز ولایت می دانست تا جایی که حضور مردم را در سفرها برای ولایت و رهبری عنوان می کرد.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری شهید رییسی را احیا کننده گفتمان انقلاب می داند افزود: تسهیل حضور مردم، تسریع کار مردم و تکریم مردم شعاری بود که شهید رییسی به عنوان گفتمان انقلاب زنده و از کار مردم گره گشایی کرد.

سیدعلی مهاجر در ادامه گفت: داشتن سعه صدر و وارد حاشیه نشدن از زمان مناظرات انتخاباتی تا شهادت ویژگی مهمی بود که شهید جمهور به آن پایبند بود.

وی در ادامه به احیای خلیج گرگان که در حال خشک شدن بود به عنوان یادگاری ماندگار رییس جمهور در گلستان یاد کرد که در سفر اول دکتر رییسی به استان به عنوان مهم ترین مساله استان از سوی استاندار مطرح و پیگیری های آن انجام شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان اضافه کرد: شهید خدمت به واقع از کار دولت گره گشایی کرد و تفکر اشغال شده یاس و ناامیدی مردم به دستگاه های اداری را فتح و مردم را به دولت امیدوار کرد.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "احیای خلیج گرگان؛ یادگار ماندگار رییسی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "احیای خلیج گرگان؛ یادگار ماندگار رییسی"، کلیک کنید.