ادامه کمدی سازی اطیابی با «پل کالج»

ادامه کمدی سازی اطیابی با «پل کالج»

اکران فیلم «تگزاس 3» به کارگردانی مسعود اطیابی در حالی تا چند روز دیگر شروع می شود که این فیلمساز چند فیلمنامه آماده ساخت دارد و فعلا برای یکی از آن ها متقاضی دریافت پروانه ساخت شده است.

به گزارش سقف شیبدار، مسعود اطیابی که فیلمسازی را بیشتر از دو دهه قبل شروع کرده و نخستین فیلم کمدی خود را در نیمه دهه 80 جلوی دوربین برد، از سال 1396 روی دور پرکاری افتاده و تقریبا هر سال یک فیلم ساخته و اکران کرده که از فیلم های پرمخاطب هم بوده اند.

او سال 1397 فیلم «تگزاس» را اکران کرد که در میان فیلم های پرفروش سال بود و سال بعد هم قسمت دوم آن را به نمایش درآورد.

در سال 1400 و در دوران تعطیلی سینماها در زمان شیوع کرونا که بسیاری از صاحبان فیلم ها ریسک اکران آثار خود را نمی پذیرفتند، «دینامیت» که اطیابی آن را در سال 97 ساخته بود، روی پرده رفت و فیلم پرفروش سال شد.

یک سال بعد دو فیلم از این کارگردان با نام های «انفرادی» و «بخارست» اکران شد و آخرین فیلم او «هتل» نیز تا همین چند ماه قبل بر پرده سینماها بود.   

او سال گذشته قسمت سوم «تگزاس» را ساخت که قرار است از چهارشنبه، نهم خردادماه در سینماها اکران شود.  

نکته مشترک این فیلم ها ژانر کمدی آن هاست و آن طور که خود اطیابی می گوید قرار است فعلا همین مسیر را ادامه دهد.

طبق پیگیری های سقف شیبدار، اطیابی برای چند فیلم متقاضی پروانه ساخت است که در حال حاضر یکی از آن ها با نام «پل کالج» به تهیه کنندگی احسان ظلی پور در سامانه پروانه ساخت سازمان سینمایی ثبت شده است.

وی که همواره تاکید کرده در فیلمسازی نیاز جامعه را اولویت قرار می دهد، پیش تر هم با اشاره به وجود نظرهای مختلف میان فیلمسازان برای فعالیت در سینما نسبت به شرایط روز جامعه به سقف شیبدار گفته بود: من جزو گروهی هستم که معتقدم باید به سهم خودم کاری انجام دهم تا حال مردم بهتر شود و باید به سمت کاری رفت که آرامش بیشتری به مردم بدهد و امکان برون رفت آن ها را از شرایط، بیشتر مهیا کند. در این بین حتماً مردم نیاز خود را تشخیص می دهند ولی ما هم باید مواد آن را تامین کنیم.

یادمان نرود که عالَم محضر خداست؛ نه سایت ها و دوربین ها

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادامه کمدی سازی اطیابی با «پل کالج»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادامه کمدی سازی اطیابی با «پل کالج»"، کلیک کنید.