از دست امباپه عصبانی ام؛ او به ما خیانت کرد!

از دست امباپه عصبانی ام؛ او به ما خیانت کرد!

به گزارش خبرگزاری سقف شیبدار؛ کیلیان امباپه علی رغم دورانی که در پاری سن ژرمن داشته به خیانت متهم شد و مورد انتقاد قرار گرفته است.

به گزارش ورزش سه، امباپه در پیروزی 3-0 فرانسه مقابل لوکزامبورگ در متز عملکردی چشمگیر به نمایش گذاشت. با وجود این عملکرد استثنایی او که شامل یک گل و دو پاس گل می شد، ژروم روتن، ملی پوش سابق فرانسه، از این ستاره انتقاد کرده است.

اسطوره تیم ملی فرانسه معتقد است که امباپه در طول فصل با شادابی برای پاری سن ژرمن بازی نکرده و حالا پس از انتقال به ریال مادرید دوباره با اشتیاق فوتبال بازی می کند.

ژروم روتن در مصاحبه با آراِم سی اسپورت گفت: “همه چیزهایی که در بازی با لوکزامبورگ دیدیم، همان چیزی است که در طول فصل در پی اس جی ندیده ایم. لبخند و ارتباط با هواداران، ذات اصلی فوتبال است. برای پنج ماه، زمانی که کیلیان تلاش کافی انجام نمی دهد، مشکل مربی، رییس و یا هواداران نبودند… بلکه فقط مشکل احترام بود.

وقتی خود را در رده بهترین بازیکنان جهان قرار می دهید، باید چنین نگرشی داشته باشید. شما باید برای هم تیمی هایتان، برای کشورتان، برای باشگاه خود بجنگید. فکر می کنم او به همه ما خیانت کرد. در طول فصل از ابتدا تا انتها او فاجعه بار بود. واقعاً از دست او عصبانی هستم چون وقتی اکنون او را در تیم ملی فرانسه شاداب می بینم، پس چرا در طول فصل اینطور نبود؟”

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از دست امباپه عصبانی ام؛ او به ما خیانت کرد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از دست امباپه عصبانی ام؛ او به ما خیانت کرد!"، کلیک کنید.