اسراییل تجهیزات آسوشیتدپرس را توقیف کرد

اسراییل تجهیزات آسوشیتدپرس را توقیف کرد

آسوشیتدپرس خبر داده مقام های رژیم اسراییل دوربین و تجهیزات پخش متعلق به این رسانه آمریکایی را در جنوب فلسطین اشغالی توقیف کرده اند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری سقف شیبدار، اسراییل این رسانه آمریکایی را به نقض قوانین رسانه ای به دلیل ارسال تصویر برای شبکه خبری الجزیره متهم کرده است. 

آسوشیتدپرس می گوید شبکه خبری الجزیره جزو هزاران مشتری آسوشیتدپرس است که امکان دسترسی به تصاویر زنده تلویزیونی این رسانه را دارد. 

آسوشیتدپرس در بیانیه ای اقدام مقام های اسراییل را «با شدیدترین لحن» محکوم کرده است. 

یاییر لاپید، رییس مخالفان کابینه نتانیاهو نیز اقدام مقام های اسراییلی در این زمینه را «دیوانگی» توصیف کرده است. 

لاپید گفته است: «این رسانه، الجزیره نیست. آسوشیتدرس یک سازمان خبری آمریکایی است که برنده 53 جایزه پولیتزر شده است. دولت دارد به گونه ای رفتار می کند گویا که تصمیم گرفته مطمین شود اسراییل به دولتی مطرود در دنیا تبدیل می شود. آنها دیوانه شده اند.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسراییل تجهیزات آسوشیتدپرس را توقیف کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسراییل تجهیزات آسوشیتدپرس را توقیف کرد"، کلیک کنید.