اطلاعیه باشگاه مس رفسنجان در خصوص ماجرای فساد در این باشگاه

اطلاعیه باشگاه مس رفسنجان در خصوص ماجرای فساد در این باشگاه

باشگاه مس رفسنجان اطلاعیه ای را پیرامون ماجرای فساد در این باشگاه منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری علم .و فناوری سقف شیبدار، باشگاه صنعت مس رفسنجان با انتشار اطلاعیه ای پیرامون ماجرای فساد در این باشگاه موضع گیری کرد: 

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی 

ضمن عرض تبریک به مناسب عید سعید قربان و پیروزی درخشان نارنجی پوشان سرفراز دیار فاتحان اروند در صعود بی سابقه به فینال مسابقات جام حذفی به مردم شریف رفسنجان و استان کرمان، پیرو انتشار اخبار، شایعات و برخی اظهارات بی اساس پیرامون اتفاقات ماه‌های اخیر، باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان لازم می‌داند در راستای حفاظت از آرامش روانی اعضای باشگاه، هواداران فهیم و مردم عزیز و فوتبال دوست رفسنجان نکاتی را به استحضار عموم علاقمندان به فوتبال برساند.

یکم:باشگاه صنعت مس رفسنجان در راستای عمل به وظایف و مسئولیت‌های شرعی، اخلاقی و حرفه‌ای خود در موضوع پرونده مطرح شده، پیش قدم در فساد ستیزی، نهایت همکاری را در این زمینه داشته و فشار‌های بیرونی هیچ خللی در اراده این باشگاه در حفاظت از منافع و سرمایه مردم عزیز رفسنجان و زحمات کارگران شریف مس سرچشمه ایجاد نخواهد کرد.

دوم:تن‌ها دلیل سکوت مسئولین باشگاه و عدم موضع گیری در ماه‌ها و هفته‌های اخیر توجه به حساسیت موضوع و ضرورت طی روند رسیدگی به پرونده در فضایی آرام و به دور از تنش بوده که متاسفانه این قاعده از جانب برخی فرصت طلبان در روز‌های اخیر نقض شده است. 
لذا، پیرو انتشار برخی اخبار کذب، مواضع نادرست، تحرکات و مکاتبات غیر حرفه‌ای و اظهارات غیر مسئولانه افراد غیر مرتبط همچنین فرصت طلبی تاسف برانگیز برخی باشگاه‌ها که اصول جوانمردانه ورزش را زیر پا گذاشته اند بدینوسیله اعلام می‌گردد از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که نسبت به انتشار اخبار خلاف واقع و اظهار نظر‌های نادرست مبنى بر شایعه بی اساس سقوط این باشگاه اقدام نموده اند به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی از طریق مراجع قانونی همچنین کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، شکایت خواهد شد.

سوم: باشگاه صنعت مس رفسنجان با تکیه بر عزم و اراده بازیکنان، درایت کادر فنی و حمایت هواداران پرشورش بر خلاف میل بدخواهان، به حرکت خود در مسیر پیروزی و موفقیت ادامه داده و با تکمیل صعود تاریخی به فینال رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های کشور و تلاش در مسیر کسب عنوان قهرمانی این مسابقات به حاشیه سازی‌های هفته‌های گذشته پاسخ می‌دهد.

باشگاه فرهنگى ورزشى صنعت مس رفسنجان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اطلاعیه باشگاه مس رفسنجان در خصوص ماجرای فساد در این باشگاه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اطلاعیه باشگاه مس رفسنجان در خصوص ماجرای فساد در این باشگاه"، کلیک کنید.