اعتراض شدید هاشمی به برنامه ریزی لیگ بسکتبال

اعتراض شدید هاشمی به برنامه ریزی لیگ بسکتبال

آفتاب نیوز :

مصطفی هاشمی، سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان، پس از باخت شاگردانش در بازی چهارم سری فینال سوپر لیگ ایران، اظهار کرد: تیم ما همه تلاش خود را کرد تا با برد در این بازی قهرمانی را به دست آورد، اما متاسفانه نتیجه مد نظرمان حاصل نشد. البته اتفاقاتی در بازی رخ داد که به نظرم بهتر است بررسی شود تا ببینند آیا برخی تصمیمات آخر بازی درست بود یا نه؟

او ادامه داد: البته من از بازیکنانم تشکر می کنم، چون همه تلاش خود را کردند؛ بسکتبال است و برد و باخت دارد. اشتباهی هم باشد مقصر من هستم و از هواداران گرگانی عذرخواهی می کنم که نتوانستیم امروز قهرمان شویم. امیدواریم در بازی بعد جبران کرده و عنوان قهرمانی را کسب کنیم.

سرمربی شهرداری گرگان درباره داوری بازی نیز گفت: من این همه سال درباره داوری صحبت نکرده ام و الان هم تصمیم ندارم این کار را کنم. معتقدم صحبت درباره داوری کار آدم های ضعیف است که دنبال بهانه تراشی هستند. من از هواداران گرگانی عذرخواهی می کنم و مسیولیت باخت امروز با من است.

او درباره بازی پنجم و پایانی سری فینال که به میزبانی گرگان برگزار خواهد شد نیز گفت: من نمی خواهم درباره برنامه ریزی لیگ صحبت کنم، اما واقعا اگر این را نگویم راحت نمی شویم. بازیکنان ما ربات نیستند که هر روز در سفر و مسابقه باشند، آن ها هم آدم هستند. ما الان بازی کردیم و باید شب به سمت امارات پرواز کنیم تا در قهرمانی آسیا بازی کنیم.

هاشمی در پایان صحبت هایش گفت: ما مشکلی با حریفان نداریم، حریف اصلی ما خود ما هستیم با این برنامه ریزی که انجام داده ایم. به تیم طبیعت هم حق می دهم، چون باید 10 – 15 روز بدون بازی تمرین کند و پول بازیکن خارجی را پرداخت کند که اصلا خوب نیست. حریف اصلی خود ما هستیم و مشکلی با رقیبان خود در آسیا نداریم. بازیکنان ربات نیستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعتراض شدید هاشمی به برنامه ریزی لیگ بسکتبال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعتراض شدید هاشمی به برنامه ریزی لیگ بسکتبال"، کلیک کنید.