اعلام حمایت بیش از ۲۰۰ نفر از مدرسان دانشگاه‌های تبریز از جلیلی

سقف شیبدار/آذربایجان شرقی بیش از ۲۰۰ نفر از مدرسان دانشگاه‌های تبریز از سعید جلیلی در انتخابات حمایت کردند.

جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های تبریز، در بیانیه‌ای از سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کردند.

به گزارش سقف شیبدار به نقل از روابط عمومی دانشگاه تبریز، متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایران اسلامی به برکت رهبری داهیانه امامین انقلاب و خون‌های مقدس شهدای والامقام، امروزه به درختی تنومند و ریشه‌دار و قدرتی بلامنازع در منطقه و جهان تبدیل شده که هدفی جز رهایی همه انسان‌ها از بند اسارت شیاطین و نظام سلطه ندارد.

این کشور امام زمان (عج) تمامی توان سیاسی، نظامی و فرهنگی خود را در اختیار حاکمیت الهی و اراده او قرار داده است. در عرصه‌های داخلی هم علیرغم برخی ضعف مدیریت ها و بی تدبیری‌ها در ادوار گذشته، الحمدالله جمهوری اسلامی ایران عزیز بعد از مدیریت حکیمانه شهید جمهور، حضرت آیت الله دکتر رئیسی، زیر پرچم  ولایت فقیه در مسیر رشد و تعالی همه جانبه فرهنگی، علمی، اقتصادی، تولیدات محصولات مختلف کشاورزی و صنعتی قرار دارد.

این رشد داخلی و جهانی کشورمان، نیازمند یک مدیر اجرایی با باورهای اسلامی، انقلابی و کارنامه درخشان و در عین حال شجاع در برابر زورگویان و متواضع در برابر مستضعفین است. ما جمعی از اساتید دانشگاه‌های تبریز با توجه به شناختی که از آقای دکتر سعید جلیلی داریم گواهی می‌دهیم که ایشان بهترین گزینه برای ریاست قوه مجریه در حال حاضر است.

لذا ضمن تایید و پشتیبانی ایشان از همگان به ویژه دانشگاهیان فهیم و بصیر دعوت می‌کنیم که در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳  به آقای دکتر سعید جلیلی رای بدهند تا بیش از پیش شاهد بالندگی و رشد ایران اسلامی عزیزمان باشیم.

اسامی

اعلام حمایت بیش از ۲۰۰ نفر از مدرسان دانشگاه‌های تبریز از جلیلی

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام حمایت بیش از ۲۰۰ نفر از مدرسان دانشگاه‌های تبریز از جلیلی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام حمایت بیش از ۲۰۰ نفر از مدرسان دانشگاه‌های تبریز از جلیلی"، کلیک کنید.