افزایش نسبتاً شدید دما در بیشتر مناطق خوزستان

افزایش نسبتاً شدید دما در بیشتر مناطق خوزستان

آفتاب نیوز :

محمد سبزه زاری اظهار کرد: بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی، همچنان جو پایدار و گرم و خشکی در سطح استان خوزستان مستقر است. امروز افزایش نسبتاً شدید دما در اغلب مناطق استان به ویژه نیمه جنوبی، بخش هایی از مرکز و غرب مورد انتظار است که موجب گرمازدگی و احتمال آتش سوزی در مراتع و مزارع می شود سپس تا روز یکشنبه حدود 4 تا 5 درجه از شدت گرما کاسته خواهد شد.

وی افزود: همچنین امروز تا دوشنبه به ویژه بعدازظهر روز های شنبه و یکشنبه، وزش باد های متوسط تا شدید به همراه تندباد های لحظه ای در بخش های غربی، نیمه جنوبی و مرکزی سبب خیزش گرد و خاک های موقتی و محلی خواهد شد. شمال خلیج فارس نیز در این مدت مواج و متلاطم است.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه روز گذشته بندر ماهشهر با 48.4 و ایذه با 20.8 درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط خوزستان گزارش شده اند. تغییرات دمای اهواز در این مدت بین 47.7 و 29.5 درجه سانتیگراد در نوسان بوده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش نسبتاً شدید دما در بیشتر مناطق خوزستان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش نسبتاً شدید دما در بیشتر مناطق خوزستان"، کلیک کنید.