انفجار در خط لوله گاز در گردنه حلوایی شهرستان بروجن + فیلم – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان

انفجار در خط لوله گاز در گردنه حلوایی شهرستان بروجن + فیلم - خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری سقف شیبدار به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، دقایقی پیش صدای انفجار مهیبی در بروجن به گوش رسید که باعث وحشت مردم شد.

فرماندار شهرستان بروجن از وقوع انفجار در خط لوله گاز فشار قوی سراسری در گردنه حلوایی این شهرستان خبر داد.

فرماندار شهرستان بروجن دقایقی پیش در گفت و گو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: این خط لوله گاز که جز خطوط سراسری گاز کشور است، در منطقه گردنه حلوایی دچار حریق و انفجار شد.

فتاح کرمی افزود: هم اکنون محور ارتباطی بروجن به لردگان و خوزستان در مجاورت این خط لوله بسته شده و تیم های امداد و نجات و آتش نشانی در محل مستقر هستند.

فرماندار شهرستان بروجن از قطع گاز این خط سراسری خبر داد و گفت: تا زمانی که گاز باقی مانده در لوله ها موجود است، آتش شعله ور خواهد بود.

وی افزود: گروه های ارزیاب در حال اعزام به منطقه هستند و خبرهای تکمیلی اعلام خواهد شد.

اسماعیل یزدانی، فرمانده آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان بروجن نیز گفت: صدای مهیب و در پی آن شعله ور شدن آتش ناشی از انفجار خط اصلی انتقال گاز سراسری کشور (خط 65) حدفاصل گردنه حلوایی و سه راهی بلداجی بوده و خوشبختانه تا این لحظه مصدوم و یا تلفاتی جانی نداشته است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انفجار در خط لوله گاز در گردنه حلوایی شهرستان بروجن + فیلم – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انفجار در خط لوله گاز در گردنه حلوایی شهرستان بروجن + فیلم – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.