این رانندگان لاستیک رایگان می گیرند

این رانندگان لاستیک رایگان می گیرند

آفتاب نیوز :

شادی مالکی گفت: در موضوع دریافت کرایه به صورت الکترونیکی، به 400 راننده ای که بیشترین تراکنش و دریافت مبلغ کرایه از مسافران را در نرم افزار شهرزاد داشته باشند، طی مراسمی که به مناسبت نیمه مبارک شعبان برگزار می شود، لاستیک رایگان اهداء خواهد شد.

وی در خصوص جزییات این طرح افزود: با توجه اینکه بیشتر تراکنش ها از طریق عابر بانک ها انجام می شود و مردم دیگر کمتر پول نقد همراه دارند یکی از مشکلات عمده ای که رانندگان تاکسی و مسافران با آن مواجه هستند، پرداخت کرایه نقدی در تاکسی ها است.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: براین اساس با تدبیری که شهرداری تهران اندیشید از طریق نرم افزار کاربردی شهرزاد پرداخت الکترونیکی امکانپذیر شده است.

اقدام جالب یک راننده تاکسی در فضای مجازی سروصدا کرد. این راننده ر صندلی عقب خودرو کلمن شربت و یخ گذاشته و به مسافران تعارف می کند.

مالکی افزود: مسافران بعد از اینکه نرم افزار کاربردی شهرزاد را بر روی تلفن همراه خود نصب کردند، می توانند با اسکن رمزینه ای (کیو آر کد) که بر روی شیشه تاکسی ها نصب شده است، کرایه خود را پرداخت کنند.

سرپرست سازمان تاکسیرانی گفت: بلافاصله بعد از واریز کرایه، پیامک پرداخت کرایه مانند تراکنش های بانکی برای رانندگان ارسال می شود.

وی به رانندگان تاکسی درباره بازگشت کرایه مسافران در قالب پرداخت الکترونیکی به حساب آن ها اطمینان خاطر داد و گفت: با مسیولان سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران (فاوا) نشستی داشتیم و مقرر شد در 24 ساعت دو مرتبه واریز کرایه به حساب راننده اتفاق بیفتد و نگرانی رانندگان درباره دریافت نکردن به موقع کرایه برطرف شود.

مالکی گفت: طبق قانون برنامه چهارم در 6 ماه اول امسال باید 20 درصد پرداخت ها در تاکسی های تهران هوشمند انجام می شد، اما به علت آشنا نبودن شهروندان با نرم افزار شهرزاد این اتفاق نیفتاده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این رانندگان لاستیک رایگان می گیرند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این رانندگان لاستیک رایگان می گیرند"، کلیک کنید.