بازداشت عاملان تیراندازی در عروسی

بازداشت عاملان تیراندازی در عروسی

آفتاب نیوز :

علیرضا شایینی امروز (هشتم خرداد ماه) اظهار کرد: درپی اعلام تماسی با مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر تیراندازی در یک جشن عروسی و متواری شدن متهمان موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران یگان امداد این شهرستان قرار گرفت. 

وی ادامه داد: با حضور ماموران پلیس در محل مشخص شد متهمان با استفاده از سلاح شکاری اقدام به تیراندازی کردند و پس از ایجاد رعب و وحشت، مهمانان از محل متواری شدند. 

فرماندهی انتظامی شاهرود بیان کرد: در این راستا ماموران انتظامی یگان امداد شاهرود متهمان را شناسایی و در کمتر از دو ساعت آنها را در یکی از تفرجگاه ها دستگیر کردند.

شایینی اظهار کرد: متهمان که دو مرد بودند، به بزه ارتکابی اعتراف کردند و همراه یک قبضه سلاح شکاری از نوع وینچستر همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

رییس پلیس شهرستان شاهرود با بیان اینکه پلیس در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و احساس آرامش بین مردم، تمام توان خود را به کار می گیرد، گفت: استفاده از سلاح گرم ممنوع است و مردم هرگونه موارد مشکوک در این زمینه را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت عاملان تیراندازی در عروسی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت عاملان تیراندازی در عروسی"، کلیک کنید.