بازداشت مردی در حین سرقت از اداره ثبت احوال

بازداشت مردی در حین سرقت از اداره ثبت احوال

فرمانده یگان های حفاظت فیزیکی پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری مردی در حین سرقت از اداره ثبت احوال شهرری خبر داد.

به گزارش سقف شیبدار، سرهنگ بهزاد نوری در تشریح جزییات این پرونده گفت: حوالی ساعت 24 روز گذشته، عوامل انتظامی اداره ثبت احوال شهر ری متوجه حضور فردی در ضلع جنوبی اداره شده و بلافاصله خود را به محل مذکور رسانده و مشاهده کردند که مردی درحال باز کردن کولر ساختمان است.

وی با بیان اینکه ماموران برای  دستگیری این فرد وارد عمل شدند، گفت: متهم به محض مشاهده ماموران سعی در فرار داشت، اما پس از مدت کوتاهی تعقیب و گریز، ماموران موفق به دستگیری وی شدند. در ادامه با بررسی متهم آلات و ادوات سرقت نیز از وی کشف شد.

نوری با اشاره به بازجویی از متهم گفت: این فرد اعتراف کرد که در گوشه ای از ساختمان، اموالی را که دقایقی پیش به سرقت برده بود، مخفی کرده است که با بررسی انجام شده مشخص شد، این متهم موتور یخچال، موتور کولر، شیر آب اهرمی و مقداری لوله های مسی را نیز از ساختمان به سرقت برده بود هنگامی که مشغول سرقت کولر بوده به دام افتاده است.

فرمانده یگان های حفاظت فیزیکی پلیس پیشگیری تهران بزرگ ا با بیان اینکه ماموران پس از دستگیری متهم ، او را به کلانتری 131 شهرری منتقل کردند، گفت: در آنجا مشخص شد متهم 40 ساله و دارای سابقه سرقت است. همچنین با توجه به گزارش سرقت های مشابه تحقیقات از متهم برای کشف دیگر جرایم احتمالی با هماهنگی مقام قضایی ادامه دارد.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت مردی در حین سرقت از اداره ثبت احوال" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت مردی در حین سرقت از اداره ثبت احوال"، کلیک کنید.