بازدید رئیس دیوان عدالت اداری از پارک فناوری پردیس

بازدید رئیس دیوان عدالت اداری از پارک فناوری پردیس

رئیس دیوان عدالت اداری از پارک فناوری پردیس بازدید کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری سقف شیبدار، حجت الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری رئیس دیوان عدالت اداری ضمن بازدید از پارک فناوری پردیس، پارک‌های علم و فناوری را بستری مناسب برای استقرار نخبگان و توسعه هرچه بیشتر نوآوری دانست و افزود: پارک های علم و فناوری به منظور ترویج و گسترش شرکت های فناور باید نقش تسهیل کننده تجاری سازی را ایفا کنند که در نهایت به احیا و توسعه اقتصاد کشور کمک کنند.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه شرکت های فناور و دانش بنیان به بخش مهمی از اقتصاد ایران تبدیل شده‌اند و نقش مهمی در رشد و توسعه اقتصادی دارند، گفت: شناسایی، ایجاد و حمایت از شرکت های دانش بنیان به‌عنوان یکی از سیاست‌گذاری‌های حوزه علم و فناوری محسوب می‌شود که باید با پرورش اقتصاد دانش‌بنیان به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مولفه‌های اثرگذار در توسعه پایدار اقتصادی گامی موثر در دستیابی به این مهم برداشت.

در ادامه مظفری پس از استماع دغدغه‌های مدیران شرکت‌های عضو پارک در خصوص بخشنامه‌ها و ضوابط دولتی، گفت: دیوان عدالت اداری حمایت خود را به جهت رفع چالش‌های شرکت های دانش‌بنیان و فناور اعلام و در سریعترین زمان ممکن با بررسی تخصصی اسناد و مدارک، جهت رفع مشکلات اقدامات لازم انجام می شود.

در پایان این بازدید که معاون قضایی در حفظ حقوق عامه و دبیر دبیرخانه رفع موانع تولید دیوان عدالت اداری نیز حضور داشت، از نمایشگاه دائمی محصولات فناورانه، نمایشگاه دائمی تجهیزات پزشکی کشور و موزه هوانوردی پارک بازدید به عمل آمد و مدارک و اسناد از مدیران پارک علم و فناوری به جهت بررسی و اعلام نتیجه از آنها اخذ شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازدید رئیس دیوان عدالت اداری از پارک فناوری پردیس" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازدید رئیس دیوان عدالت اداری از پارک فناوری پردیس"، کلیک کنید.