برگزاری دوره‌های تخصصی و مهارتی توسط دانشگاه آزاد یزد

برگزاری دوره‌های تخصصی و مهارتی توسط دانشگاه آزاد یزد

مدیر توانمندسازی دانشگاه آزاد اسلامی یزد از برگزاری دوره‌های تخصصی و مهارتی کوتاه مدت در این دانشگاه خبر داد.

محمد امینی، مدیر توانمندسازی دانشگاه آزاد اسلامی یزد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری سقف شیبدار از اجرای طرح جامع برای بسیاری رشته‌ها در رده‌های سنی مختلف با ارائه گواهینامه معتبر در تابستان امسال در این دانشگاه خبر داد و اظهار کرد: با توجه به پیشرفت روزافزون علوم و فناوری در دنیای امروزی آموزش‌های عمومی، تخصصی و مهارتی مستمر از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند. در چنین شرایطی هر نیروی انسانی جویای کار حتی با داشتن مدرک دانشگاهی به کسب حداقل یک تخصص یا مهارت برای ورود به بازار رقابتی کار نیاز دارد.

وی ادامه داد: به همین منظور دانشگاه آزاد اسلامی یزد تصمیم جدی دارد تا حضور بسیار مؤثری در عرصه آموزش‌های عمومی، تخصصی و مهارتی کوتاه مدت و میان مدت به ویژه از طریق تأسیس و فعالیت دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی، مدارس عالی مهارتی، هنرستان‌های جوار دانشگاهی، مراکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی، مراکز سنجش مهارت و صلاحیت حرفه‌ای برای ایجاد فرصت‌های برابر آموزشی با استفاده از همه ظرفیت‌ها و امکانات موجود، دانش و تجربیات اعضای هیئت علمی، غیرهیئت علمی و استادکاران ماهر داشته باشد.

مدیر توانمندسازی دانشگاه آزاد اسلامی یزد افزود: بدین منظور دانشکده مهارت و کارآفرینی با همکاری دفتر توانمندسازی و مهارت‌های کاربردی این دانشگاه، مدارس سما، مرکز آموزش‌های تخصصی، مدرسه عالی مهارتی تکنولوژی، مدرسه عالی مهارتی دنیای خوراکی‌ها و آشامیدنی‌ها، مدرسه عالی مهارتی استایلینگ و مدرسه عالی مهارت آرایشگری و اساتید خبره و متخصص در نظر دارد در تابستان ۱۴۰۳ با اجرای یک طرح جامع برای همه رشته‌ها و در رده‌های سنی مختلف (کودکان، نوجوانان، جوانان و سالمندان) اقدام به برگزاری دوره‌های تخصصی و مهارتی کوتاه مدت همراه با اعطای گواهینامه معتبر می‌کند.

امینی عنوان کرد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به صفحه دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در سامانه مشکات دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس https://meshkat.iau.ir/iauyazd دوره‌های مختلف را مشاهده و ثبت نام کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۳۵۳۱۸۷۲۲۲۳ تماس گیرند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری دوره‌های تخصصی و مهارتی توسط دانشگاه آزاد یزد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری دوره‌های تخصصی و مهارتی توسط دانشگاه آزاد یزد"، کلیک کنید.