برگزاری یادواره سرلشگر خلبان «شهید شیرودی» در کرمانشاه

برگزاری یادواره سرلشگر خلبان «شهید شیرودی» در کرمانشاه

سقف شیبدار/کرمانشاه یادواره سرلشگر خلبان شهید علی اکبر شیرودی در محل یادمان این شهید والامقام در روستای زرین جوب شهرستان سرپلذهاب کرمانشاه برگزار شد.

امیرسلیمان طاهری فرمانده قرارگاه منطقه ای ارتش در غرب کشور، عصر امروز (19 اردیبهشت)، در این مراسم از جهاد تبیین به عنوان یکی از ضروریات امروز جامعه یاد کرد و افزود: جهاد تبیین به تعبیر رهبری یک فرضیه واجب فوری است که همه باید به آن بپردازیم.

وی اضافه کرد: اگر واقعیت ها را در قالب جهاد تبیین به نسل جوان منتقل نکنیم، دشمنان رخدادها را مجله سقف شیبدار جلوه خواهند داد.

طاهری با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا مصداق بارز جهاد تبیین است، اظهار کرد: شهدا نیازی به برگزاری مراسم بزرگداشت ندارند و این ما هستیم که باید با برگزاری این نوع مراسم ها جهاد تبیین کرده و جوانان و آیندگان را با از خودگذشتگی و رشادت شهدا آشنا کنیم.

وی ادامه داد: رزمندگان در دوران دفاع مقدس با دست خالی در برابر رژیم بعث عراق ایستادند و اجازه ندادند یک وجب از خاک کشور ما به بیگانگان واگذار شود، لذا باید نسل جوان و آیندگان را در جریان رشادت های این عزیزان بگذاریم.

وی در ادامه از شهید شیرودی به عنوان یکی از شهدای شاخص کشور یاد کرد و افزود: شهید شیرودی افتخارات بزرگی برای کشور به ارمغان آورد. 

وی افزود: شهید شیرودی هم در سال های قبل از انقلاب و هم بعد از آن و به طور خاص در دوران دفاع مقدس پای کار بوده و شجاعانه از انقلاب و کشور دفاع می کرد.

شهید شیرودی، هشتم اردیبهشت 1360 در منطقه بازی دراز استان کرمانشاه به شهادت رسید.

پایان خبر سقف شیبدار 
 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری یادواره سرلشگر خلبان «شهید شیرودی» در کرمانشاه" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری یادواره سرلشگر خلبان «شهید شیرودی» در کرمانشاه"، کلیک کنید.