تاکید رئیس هلال‌احمر بر مشارکت پرشور در انتخابات ریاست جمهوری

تاکید رئیس هلال‌احمر بر مشارکت پرشور در انتخابات ریاست جمهوری

رئیس جمعیت هلال‌احمر با بیان اینکه نقش‌آفرینی اعضای هلال‌احمر در انتخابات ریاست جمهوری را ارج می‌نهیم و با اشاره به دو مرحله‌ای شدن انتخابات ریاست جمهوری گفت: وظیفه ما، تشویق اعضا و مردم به مشارکت پرشور در انتخابات است.

به گزارش سقف شیبدار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، دکتر پیرحسین کولیوند در جلسه شورای مدیران جمعیت هلال احمر تاکید کرد: هیچکس از مسئولان این جمعیت اجازه ندارد که علیه یا به طرفداری از کاندیدایی خاص، از امکانات هلال‌احمر استفاده کند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اقدامات پزشکی و درمانی حج امسال به نحو مطلوب انجام شده است، از ارائه بیش از یک میلیون و ۱۲۳ هزار و ۲۹۰ خدمت بهداشتی، درمانی، پرستاری و امدادی به زائران ایرانی تا امروز خبر داد.

کولیوند افزود: با توجه به گرمای شدید هوا در عربستان، تعداد مراجعه‌کنندگان و زائران به مراکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر در حج تمتع جاری، از حج سال گذشته بیشتر بود اما با افزایش درمانگاه‌ها و مکاتب درمانی، خدمات کیفی‌تر به مراجعان ارائه و تعداد فوتی‌ها نسبت به حج قبلی کاهش یافت.

رئیس جمعیت هلال‌احمر افزود: تا هشتم محرم و تا پایان بازگشت آخرین زائران ایرانی به کشور، خدمات هلال‌احمر در عربستان ادامه دارد.

کولیوند در ادامه با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجامع هلال‌احمر در مردادماه، بر برگزاری روند انتخابات اعضای مجامع و شورای عالی این جمعیت به صورت منسجم و هماهنگ و با دقت کامل تاکید کرد و افزود: انتخابات باید کاملا مطابق قوانین هلال‌احمر برگزار شود و افرادی که واجد شرایط حضور هستند باید مشخص‌شده باشند. همچنین هزینه‌کرد در انتخابات شفاف باشد و در نظارت و اجرا نیز دقت کافی انجام شود تا افرادی که انتخاب می‌شوند، دلسوز هلال‌احمر باشند و دغدغه کمک به مردم را داشته باشند.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکید رئیس هلال‌احمر بر مشارکت پرشور در انتخابات ریاست جمهوری" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکید رئیس هلال‌احمر بر مشارکت پرشور در انتخابات ریاست جمهوری"، کلیک کنید.