تراکم بسیار بالای مردم در شعبه‌های خوزستان/ مرخصی تشویقی برای دست‌اندرکاران انتخابات

تراکم بسیار بالای مردم در شعبه‌های خوزستان/ مرخصی تشویقی برای دست‌اندرکاران انتخابات

سقف شیبدار/خوزستان دبیر ستاد انتخابات خوزستان گفت: حضور مردم خوزستان در شعبه‌ها ساعت به ساعت افزایش یافت به گونه‌ای که بعد از غروب که دمای هوا کاهش یافت شاهد تراکم بسیار بالا در شعبه‌ها بودیم و این روند ادامه دارد.

حجت‌الله دهدشت در جمع خبرنگاران با تشکر از حضور گسترده و پرشور مردم خوزستان در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: مردم خوزستان مثل همیشه که در صحنه‌های حساس کشور نقش خود را ایفا کرده‌اند، امروز نیز همپای سراسر کشور از ساعت ۸:۰۰ صبح حضور گسترده‌ای در شعبه‌های رای‌گیری داشتند. حضور مردم خوزستان در شعبه‌ها ساعت به ساعت افزایش یافت به گونه‌ای که بعد از غروب که دمای هوا کاهش یافت شاهد تراکم بسیار بالا در شعبه‌ها بودیم و این روند ادامه دارد.

به گزارش سقف شیبدار، وی افزود: زمان رای‌گیری تا ساعت ۲۴ تمدید شد و از مردم می‌خواهیم کسانی که می خواهند رای بدهند هر چه سریعتر به شعبه ها مراجعه کنند زیرا بعد از این ساعت امکان تمدید وجود ندارد.

دبیر ستاد انتخابات خوزستان گفت: شمارش آرا بلافاصله پس از پایان رای گیری از آخرین نفری که در شعبه رای گیری حضور دارد، آغاز می‌شود. این کار با حضور ناظران شورای نگهبان، نمایندگان نامزدها و عوامل اجرایی انجام می شود.

وی افزود: نتایج شعب به صورت متمرکز در سامانه وزارت کشور درج می شود و به صورت متمرکز توسط ستاد انتخابات کشور اعلام می شود.

دهدشت با بیان اینکه حساسیت مرحله دوم بالا بود، گفت: بر اساس دستور استاندار خوزستان برای تقدیر از دست اندرکاران انتخابات، دست اندرکارانی که جزو پرسنل ادارات و سازمان ها هستند می‌توانند با تایید فرماندار شهرستان مرخصی تشویقی استفاده کنند و الزامی برای حضور در محل کار ندارند. 

پایان خبر سقف شیبدار 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تراکم بسیار بالای مردم در شعبه‌های خوزستان/ مرخصی تشویقی برای دست‌اندرکاران انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تراکم بسیار بالای مردم در شعبه‌های خوزستان/ مرخصی تشویقی برای دست‌اندرکاران انتخابات"، کلیک کنید.