تصادف زنجیره ای با 6 مصدوم و 2 فوتی

تصادف زنجیره ای با 6 مصدوم و 2 فوتی

آفتاب نیوز :

محمد کرمی اظهار کرد: حوالی ساعت 00:30 دوشنبه 21 خردادماه، طی تماس تلفنی از مرکز کنترل عملیات و هماهنگی هلال احمر لرستان مبنی بر برخورد زنجیره ای 3 خودرو تریلی و یک خودروی سمند در 15 کیلومتری محور بروجرد _ اراک موقعیت پیچ زینعلی گزارش شد.

وی ادامه داد: عوامل امدادی پایگاه امداد و نجات بین شهری زالیان با نهایت سرعت و دقت با دو خودروی عملیاتی آمبولانس و ست نجات به محل اعزام شدند.

رییس جمعیت هلال احمر بروجرد خاطرنشان کرد: عوامل امدادی پس از ارزیابی صحنه حادثه متوجه شدند این حادثه در صحنه و لحظه اولیه 6 مصدوم و 2 فوتی برجای گذاشته که با استفاده از ست سنگین با همکاری عوامل پلیس راه، نیروی انتظامی و راهداری عملیات رهاسازی را آغاز می کنند.

کرمی اضافه کرد: در حین عملیات رهاسازی آمبولانس جمعیت هلال احمر و اورژانس 115 اقدام به انتقال مصدومین در چند مرحله می کند و همچنین فوتی های این حادثه پس از رهاسازی با حفظ شیونات شرعی به آرامستان تحویل داده شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصادف زنجیره ای با 6 مصدوم و 2 فوتی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصادف زنجیره ای با 6 مصدوم و 2 فوتی"، کلیک کنید.