تعبیر کاپیتان سابق تراکتور از دوران زنوزی: تکراری، کت وشلوار پوش و ماهر در بازی با کلمات!

تعبیر کاپیتان سابق تراکتور از دوران زنوزی: تکراری، کت وشلوار پوش و ماهر در بازی با کلمات!

پیشکسوت تراکتور به انتقاد از شرایط این تیم در دوران خصوصی خود پرداخت.

علیرضا میرشفیعیان در گفت وگو با سقف شیبدار در ارزیابی فنی از عملکرد تراکتور در فصلی که گذشت، اظهار کرد: تراکتور لیگ را با وعده وعیدها شروع کرد و نتایج در طول فصل سینوسی بودند و تمرکز تیم بر هم ریخته بود. البته در مقطعی شرایط بهتر شد. بارها در نقل و انتقالات نیم فصل اشاره کردیم که در چند خط مشکلاتی وجود دارد اما توجهی نشد. با توجه به بودجه 550 میلیاردی که آقای هوشنگ نصیرزاده اعلام کرده اند متاسفانه تراکتور نتوانست حتی یک هافبک دفاعی جذب کند، البته شاید باشگاه یا مربی صلاح ندانست.

او ادامه داد: تراکتور در نیم فصل دوم نتایج بهتری کسب کرد و در اوج نتایج خمس از تیم جدا شد، مطهری آمد و با توجه به شناخت از تراکتور نتایج بدی نگرفت. اما از دست دادن 4 بازی خانگی، تراکتور را از کورس قهرمانی و سهمیه جدا کرد. برای تراکتور عادت شده که در این رتبه بماند. با این هزینه ای که اعلام می کنند و قیمت فروشی که گذاشته اند، تراکتور باید دو، سه قهرمانی لیگ برتر به دست می آورد. شاید استقلال و پرسپولیس هم این چنین هزینه نکرده باشند. هر سال این اتفاقات می افتد، من به شدت مخالف فحاشی هستم اما شاید کسانی که فحاشی را شروع می کنند از عوامل خود باشگاه باشند تا یک باری از دوش باشگاه بردارند!

میرشفیعیان بیان کرد: زنوزی باید از صمیم قلب راضی باشد که مالک تراکتور است. خیلی ها آرزو دارند مالک تراکتور باشند. کسی به زنوزی اجبار نکرد که تیم داری کند. اگر با زور داده اند، اعلام کند که مردم هم بدانند. به قول گفته خودشان با عشق و علاقه آمده اند و هر سال در این مقطع می گویند تیمداری نمی کنیم و خودشان را برابر هوادار قرار می دهند. تراکتور تیمی نیست که روی زمین بماند و سال های قبل هم روی زمین نمانده است. الان هم می توانند با یک شرایط خوب واگذاری را انجام دهند.

میرشفیعیان گفت: برای کسب قهرمانی باید تمام ابزار یکی شوند. مطمین باشید در طی این 6 سال یک جای کار می لنگد که این اتفاق نمی افتد. بازیکنان یا با نظر کارگروه انتخاب می شوند یا توسط سرمربی. اگر سرمربی انتخاب کرده که بازیکنان ضعیفی آورده و در حد قهرمانی نیستند. البته این بازیکنان شاید در دیگر تیم ها موفق باشند اما در تیمی که قهرمانی می خواهد نه. البته خود خمس هم اعلام کرد بازیکنان تحمیلی هستند و در نتیجه کار گروه در این رابطه تصمیم گیری می کند. آقای زنوزی کار گروه تان را عوض کنید، مردم همه چیز را فهمیده اند و اسم می برند. یا اعلام کنند که این روال را دوست دارند یا سرشان را پایین بگیرند و عذرخواهی کنند تا هواداران آرام شوند.

کاپیتان پیشین تراکتور تصریح کرد: اگر دقت کرده باشید در این 6 سال همان اشخاص همیشگی در باشگاه جابه جا شدند. اشخاصی که همه کت و شلوار پوش بودند و بازی با کلمات را به خوبی بلد بودند. خب یک سال هم افراد ورزشی را بیاورید که متوجه بازیکنان تحمیلی دلال ها شوند. این مشکلات بزرگ تراکتور است که از درون و مدیریت باشگاه نشات می گیرد. خواهشا از افراد ورزشی استفاده کنید، فرقی ندارد بومی یا غیر بومی اما افراد ورزشی دلسوز باید در باشگاه حضور داشته باشند.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تعبیر کاپیتان سابق تراکتور از دوران زنوزی: تکراری، کت وشلوار پوش و ماهر در بازی با کلمات!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تعبیر کاپیتان سابق تراکتور از دوران زنوزی: تکراری، کت وشلوار پوش و ماهر در بازی با کلمات!"، کلیک کنید.