تفاوت ایران و برزیل از نگاه کاپیتان رقیب

تفاوت ایران و برزیل از نگاه کاپیتان رقیب

آفتاب نیوز :

کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل درباره این مسابقه، گفت: همیشه بازی مقابل تیم ملی ایران سخت است. آن ها در کنار بازیکنان باتجربه ای که دارند، از بازیکنان جوانی باکیفیتی نیز بهره می برند که شناختی از آن ها نداریم.

برونو رزنده با اشاره به کیفیت بالای بازیکنان تیم ملی برزیل در زدن سرویس ادامه داد: به نظرم در این دیدار، تفاوت دو تیم در زدن سرویس ها بود، چرا که در جریان مسابقه سرویس های پرقدرت و خوبی زدیم که دریافت این گونه توپ ها برای حریف خیلی سخت است و تیم حریف نمی تواند حمله سرعتی داشته باشد.

وی تاکید کرد: سرویس های قاطعی زدیم که برای تیم ایران مهار آن ها خیلی سخت بود، اما نکته مهم اینجاست که در حال پیشرفت هستیم و این هدف تیم ملی والیبال برزیل است.

رزنده درخصوص لیگ ملت های والیبال گفت: هفته آینده لیگ ملت های والیبال شروع خواهد شد و رقابت های سختی در پیش داریم، چون تیم های خوب و قدرتمند زیادی در این رقابت ها حضور دارند. سعی می کنیم هر روز بهترین کیفیت خودمان را به نمایش بگذاریم و برای المپیک پاریس آماده شویم و شاید یک مدال کسب کنیم. امیدواریم برزیل و ایران در دور اول عملکرد خوبی داشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تفاوت ایران و برزیل از نگاه کاپیتان رقیب" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تفاوت ایران و برزیل از نگاه کاپیتان رقیب"، کلیک کنید.