تقدیر از اساتید موسیقی در شب بارانی شیراز

سقف شیبدار/فارس آخرین اجراهای جشنواره موسیقی فجر، با بیشترین استقبال در شب بارانی شیراز مواجه شد و برخی از اساتید موسیقی دیار فرهنگ و ادب نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

امشب، 27 بهمن ماه در چهارمین و آخرین شب از هجدهمین جشنواره موسیقی فجر استان فارس، ابتدا گروه موسیقی «آوای شیراز» به رهبری وحید رییسی روی صحنه سالن سبز تالار حافظ رفت که با استقبال گسترده ای از سوی مخاطب شیرازی مواجه شد.

در لابلای اجرای این گروه که به اجرای قطعات محلی، به خصوص موسیقی اصیل شیرازی می پرداختند، از چند تن از اساتید پیشکسوت موسیقی استان تقدیر و به آنها ادای احترام شد.

تقدیر از اساتید موسیقی در شب بارانی شیراز

«محمدحسن صفری» پدر موسیقی شیرازی که نواهای آهنگین محلی او به گوش مردم این شهر آشناست، «مجید روزی طلب» ردیف دان موسیقی ایرانی که از شاگردان قدیمی مکتب استاد فقید «نورالدین رضوی سروستانی» به شمار می رود، «مینوس صداقت کیش» نوازنده پیشکسوت و چیره دست تمبک و موسیقیدان شیرازی، «جمشید دل طلب» هنرمند پیشکسوت موسیقی شیراز با بیش از نیم قرن آموزش موسیقی و «حمیدرضا لطف اللهی» مدیر واحد شعر و موسیقی صدا و سیمای استان فارس و پیشکسوت موسیقی این استان، در شامگاه جمعه مورد تقدیر دوست داران فرهنگ و هنر قرار گرفتند.

به گزارش سقف شیبدار، هجدهمین جشنواره موسیقی فجر استان فارس از 24 تا 27 بهمن با اجرای 12 گروه در تالار حافظ و یک گروه نیز در مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز، به انجام رسید.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تقدیر از اساتید موسیقی در شب بارانی شیراز" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تقدیر از اساتید موسیقی در شب بارانی شیراز"، کلیک کنید.