تلفات فساد مس رفسنجان به نیمکت رسید!

تلفات فساد مس رفسنجان به نیمکت رسید!

به گزارش خبرگزاری سقف شیبدار؛ گل‌گهر سیرجان فصل گذشته با هدایت مارینوس اوزونیدیس یونانی در جایگاه نهم جدول رده‌بندی لیگ برتر و نیمه نهایی جام حذفی به کارش پایان داد. این عملکرد توقعات فیروزه‌ای‌پوشان کویر سیرجان را برآورده نکرد و به همین دلیل آنها با گزینه‌های جانشینی سرمربی یونانی وارد مذاکره شدند.

به نقل از سقف شیبدار محرم نویدکیا یکی از افرادی است که باشگاه گل‌گهر با آنها مذاکره کرده. تاکنون روند مذاکرات خیلی خوب پیش رفته است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد حداکثر ظرف سه روز آینده خبر این انتقال به‌صورت قطعی اعلام خواهد شد. 10 روز قبل سرمربی فصل گذشته مس رفسنجان بعد از فینال جام حذفی فوتبال کشور گفته بود: «زود است به سپاهان برگردم».

البته برخی معتقدند محرم نیم‌نگاهی به پیشنهاد سپاهان هم دارد، بنابراین منتظر تعیین تکلیف طلایی‌پوشان با مورایس است تا با مقایسه دو پیشنهاد (سپاهان و گل‌گهر) بهترین تصمیم را بگیرد.

گفتنی است طبق مذاکرات ژوزه مورایس با سپاهان، تا دو روز دیگر سرمربی پرتغالی، پاسخ نهایی خود برای ادامه همکاری با طلایی‌پوشان را ارائه خواهد کرد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تلفات فساد مس رفسنجان به نیمکت رسید!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تلفات فساد مس رفسنجان به نیمکت رسید!"، کلیک کنید.