جدیدترین جزییات از پرونده فساد در فوتبال

جدیدترین جزییات از پرونده فساد در فوتبال

آفتاب نیوز :

هدایت ممبینی بعد از برگزاری جلسه هییت رییسه فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: آقای اصولی سخنگوی فدراسیون به دلیل برگزاری رقابت های لیگ یک به محل برگزاری مسابقات رفتند و به همین دلیل من در خدمت شما هستم. آقای افشاریان هم در جلسه امروز حضور نداشتند. ان شاءالله در جلسات بعدی که موضوعات دادگاه برطرف شود، حاضر می شوند. همه ما منتظر صدور رای جلسه دادگاه هستیم. ایشان فعلاً استعفا کرده است تا از حواشی دور باشد و احکام دادگاه هم صادر شود. ان شاءالله بعد از آنهم فدراسیون فوتبال تصمیم می گیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فدراسیون فوتبال خداداد افشاریان رییس کمیته داوران را احضار کرده است، گفت: من اطلاعی ندارم. معمولاً ما را در مورد این مسایل در جریان قرار نمی دهند، چون احضار ها را به خود اشخاص خبر می دهند. اگر خبری به ما برسد حتماً به شما اطلاع می دهیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد آخرین وضعیت پرونده فساد در فوتبال و اخبار زیادی که از این پرونده به گوش می رسد، تصریح کرد: وقتی یک مسایلی در فوتبال به وجود بیاید، خیلی ها به درست یا غلط به آن دامن می زنند. شاید اطلاعات ما خیلی زیاد نباشد. ما از مراجع ذیربط خواستیم که به ما اطلاعاتی بدهند تا در جریان قرار بگیریم. ان شاءالله وقتی دادگاه به نتیجه رسید، فدراسیون فوتبال در جریان قرار خواهد گرفت. در حال حاضر فکر کنم پرونده در مرحله بازپرسی باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جدیدترین جزییات از پرونده فساد در فوتبال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جدیدترین جزییات از پرونده فساد در فوتبال"، کلیک کنید.