جلوگیری از واردات اسباب بازی با ورود شورای عالی انقلاب فرهنگی

جلوگیری از واردات اسباب بازی با ورود شورای عالی انقلاب فرهنگی

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به ورود این نهاد فرهنگی به حوزه اسباب بازی، اقداماتی که تاکنون برای سر و سامان دادن به این بخش انجام شده است را تشریح کرد.

به گزارش سقف شیبدار، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه در دیدار با فعالین جبهه مردمی بندرعباس، اظهار کرد: در شورای عالی انقلاب فرهنگی فقط به سندنویسی بسنده نمی کنیم، سندنویسی را تا ساحت عملیات دنبال می کنیم؛ مثلا در حوزه اسباب بازی ورود کردیم چرا که اقدامات برخی دستگاه ها داشت به تولید اسباب بازی ایرانی آسیب می زد، ما ورود کردیم و حتی اعلام کردیم که از مسیول مربوطه شکایت می کنیم و بلافاصله جلوی واردات گرفته شد.

او تاکید کرد: قرار است سندی در این زمینه با حضور همه ذی نفعان نوشته شود تا نقشه ی راه واحد در حوزه اسباب بازی داشته باشیم.

وی افزود: مرکز رسانه و روابط عمومی را در شورای عالی انقلاب فرهنگی راه اندازی کردیم که مرتب در حال اطلاع رسانی هستند، هیچگاه تا این اندازه اطلاع رسانی مدنظر نبوده است، در این زمینه علی رغم افزایش فعالیت های شورا، روابط عمومی را ذیل حوزه ریاست خارج و آن را تبدیل به مرکزی مستقل کردیم.

بنابر اعلام روابط عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی وی همچنین بیان کرد: ارتباط با جبهه مردم یکی از راهبردهای جدید است، ذیل ستادهای چهارگانه میزهایی تعریف کرده ایم. باید نخبگان طراح و ایده پرداز را شناسایی کنیم، درب شورای عالی انقلاب فرهنگی به سوی جبهه مردمی باز است.

خسروپناه با بیان اینکه شورا را قرارگاهی اداره می کنیم در استان ها نیز باید چنین شود، تصریح کرد: در ذیل نقشه مهندسی فرهنگی برش های استانی تدوین می شود، شورا در این زمینه می تواند نقش تسهیل گر داشته باشد تا نقشه در استان ها عملیاتی شود و در مشکلات احتمالی، موضوعات را از وزرا پیگیری کند.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جلوگیری از واردات اسباب بازی با ورود شورای عالی انقلاب فرهنگی" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جلوگیری از واردات اسباب بازی با ورود شورای عالی انقلاب فرهنگی"، کلیک کنید.