حضور حجازی بدون کارت سرپرستی در جلسه هماهنگی استقلال و فولاد/ رفعتی: نمی توانم اخبار مربوطه را تایید یا تکذیب کنم!

اتفاقی که فقط در فوتبال ایران رخ می دهد

حضور حجازی بدون کارت سرپرستی در جلسه هماهنگی استقلال و فولاد رفعتی: نمی توانم اخبار مربوطه را تایید یا تکذیب کنم!

جلسه هماهنگی پیش از بازی استقلال و فولاد با حواشی روبرو بوده، اما نکته عجیب تر اینجا است که آتیلا حجازی در حالی که هنوز هیچ مدرکی دال بر سرپرستی اش در استقلال از سازمان لیگ دریافت نکرده در این جلسه حضور داشته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری سقف شیبدار، در خبر ها آمده بود که شب گذشته در نشست هماهنگی دیدار استقلال و فولاد اختلافاتی به وجود آمده و حتی عنوان شد نمایندگان باشگاه استقلال صورتجلسه فوق را امضا نکرده اند، این طور که پیگیری ها نشان می دهد ظاهرا به دلیل اینکه باشگاه فولاد اعلام کرده می خواهد با پیراهن مشکی به میدان بروند باعث شده تا نمایندگان استقلال مخالفت کنند. البته پیگیری های خبرنگار سقف شیبدار از باشگاه فولاد حکایت از این دارد که این تیم در دیدارهای اخیرش با پیراهن رنگ مشکی به میدان رفته است که دلیل آن درخواست اسپانسر این باشگاه بوده است. نماینده فدراسیون هم با این تصمیم باشگاه فولاد مشکلی نداشته اما استقلالی ها موافق این موضوع نبوده و حتی عنوان کرده اند که رنگ پیراهن گلر این تیم مشکی است.

حتی نمایندگان فدراسیون فوتبال و هییت فوتبال تا ساعت 10 شب گذشته در هتل المپیک محل برگزاری نشست هماهنگی منتظر می مانند تا باشگاه استقلال رنگ پیراهن گلر خود را اعلام کند و در نهایت به دلیل طول کشیدن این قضیه ناظر مسابقه امروز و نمیانده هییت فوتبال تهران با درخواست فولاد موافقت کرده اند اما برگزاری این نشست ابهامات دیگری هم داشته است چرا که آتیلا حجازی به عنوان سرپرست استقلال در این جلسه حضور پیدا کرده است.

روز گذشته هم فرشید طاهری مسیول نقل و انتقالات سازمان لیگ به سقف شیبدار گفت که باشگاه استقلال هیچ اقدامی برای ثبت قرارداد حجازی به عنوان سرپرست انجام نداده است. 

بیشتر بخوانید

در واقع حجازی از نظر سازمان لیگ فوتبال ایران به صورت قانونی سرپرست آبی پوشان نیست و مشخص نشده وقتی کارت سرپرستی وی صادر نشده او چگونه در نشست هماهنگی پیش از بازی حضور پیدا کرده است. ظاهرا همین اتفاق در بازی گذشته هم رخ داده است.

سوال اینجا بود که داود رفعتی به عنوان ناظر مسابقه امروز که اتفاقا فردی سخت گیر در اجرای قوانین است و همچنین تیموری نماینده هییت فوتبال تهران چرا اجازه حضور حجازی در جلسه هماهنگی پیش از بازی را داده اند؟

خبرنگار سقف شیبدار به همین دلیل با رفعتی تماس گرفت و از وی در خصوص اتفاقات شب گذشته سوال کرد که وی پاسخ داد: من نمی توانم به عنوان نماینده فدراسیون در مورد محتویات جلسه چیزی را افشا کنم. همان خبرهایی که آمده را نه می توانم تایید کنم نه تکذیب.

وی در مورد دلیل حضور حجازی در نشست در شرایطی که قرارداد رسمی ندارد هم گفت: شاید یکی از دلایلی هم که صورتجلسه توسط استقلال امضا نشده همین باشد. من بیشتر از این نمی توانم صحبت کنم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور حجازی بدون کارت سرپرستی در جلسه هماهنگی استقلال و فولاد/ رفعتی: نمی توانم اخبار مربوطه را تایید یا تکذیب کنم!" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور حجازی بدون کارت سرپرستی در جلسه هماهنگی استقلال و فولاد/ رفعتی: نمی توانم اخبار مربوطه را تایید یا تکذیب کنم!"، کلیک کنید.