حمله پرنده ناشناس به موشک اتمی آمریکا

به گزارش سقف شیبدار، افشاگران نظامی مدعی شدند که یک شی پرنده ناشناس (یوفو) به شکل دیسک بر فراز اقیانوس آرام موشک های اتمی آمریکا را از کار انداخت.

بر اساس گزارش مترو، شی ناشناس پرنده پیش از اینکه موشک آن را از کار بیاندازد چند بار دور موشکی که با سرعت چند هزار کیلومتر در ساعت حرکت می کرد، چرخ زده، و سپس چهار پرتوی نورانی به موشک شلیک کرده است.

در این ادعا ارتفاع دقیق برخورد مشخص نشده اما حادثه هنگام انجام آزمایش اتمی در منطقه اقیانوس آرام رخ داده است.

باب جیکوبز و فلورنز مانسمن افسران بازنشسته نیروی هوایی آمریکا از جمله افشاگران هستند و مدعی شده اند که فیلم های حادثه را که در سال 1964 رخ داده است با چشم خود دیده اند.

هر چند که این ویدیو از آن زمان تا کنون توسط فرد دیگری دیده نشده است.

ادعاهایی از این دست درباره برخورد با اشیاء پرنده ناشناس بسیار مطرح شده اند و نویسنده ای به نام رابرت هیستنیگز در کتابی با عنوان «یوفوها و اسلحه اتمی» جنبه ای دیگر از این ادعاها را بررسی کرده است.

حمله باورنکردنی پرنده ناشناس به موشک اتمی آمریکا

جیکوبز و مانسمن عضو گروهی بودند که وظیفه فیلمبرداری از آزمایش اتمی را برعهده داشت و می گویند حین فیلمبرداری این واقعه را نیز ثبت کرده اند.

آن ها می گویند که پس از نمایش فیلم در شرایط خیلی کنترل شده دو مامور سیا نوار را با خود برده اند.

در این میان هیستینگز در کتابش مدعی شده است که لوییس الیزاندو مدیر وقت برنامه شناسایی تهدیدات فضایی پیشرفته نیز فیلم را دیده است.

گفته می شود که اطلاعات راداری درباره مشاهده یک شی ناشناس در نزدیکی موشک نیز موجود است که هنوز منتشر نشده اند.

اکنون که حدود 60 سال از آن حادثه می گذرد، اشیاء ناشناس پرنده یا یوفو تبدیل خبرهای فراوانی درباره یوفوها در سراسر جهان منتشر شده، هنوز خبری از آن فیلم نشده است.

شاید فیلم نیز در سال 2017 همراه با پرونده ها و ایمیل های الیزاندو در سال 2017 نابود شده باشد که بر اساس ادعای هستینگز در کتابش رفتاری بسیار عجیب و غیرمعمول از طرف پنتاگون بود.

الیزاندو در آن زمان مدعی شده بود که مقابل سیاست های پنهان کارانه پنتاگون قد علم کرده است و به سی ان ان گفته بود: «باور شخصی من این است که شواهد قانع کننده وجود دارد که احتمالا ما تنها نیستیم.»

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله پرنده ناشناس به موشک اتمی آمریکا" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله پرنده ناشناس به موشک اتمی آمریکا"، کلیک کنید.