خانواده های اسرای صهیونیست: جنگ را متوقف کنید

خانواده های اسرای صهیونیست: جنگ را متوقف کنید

صهیونیست ها امشب نیز تظاهرات گسترده در مناطق مختلف تل آویو برگزار کرده و خواستار توقف جنگ و آزادی اسرای خود شدند.

به گزارش سقف شیبدار، منابع صهیونیستی گزارش دادند که تظاهرات گسترده ای در مناطق مختلف سرزمین های اشغالی درحال برگزاری است و خانواده های اسرا خواهان توافق تبادل اسرا هستند.

روزنامه هاآرتص گزارش داد که تظاهرات اصلی در چهارراه کابلان در تل آویو، میدان موزه تل آویو و منطقه الکریاه درحال برگزاری است.

در مناطق قیساریا، حیفا، قدس، هنیگف، در مقابل خانه بنی گانتس، چهار راه کرکور و مناطق مرکزی دیگر نیز تظاهرات گسترده علیه سیاست های نتانیاهو برگزار شد.

خانواده های اسرای صهیونیست در جریان این تظاهرات در بیانیه ای تاکید کردند: اسراییلی ها خواهان این هستند که اسرا زنده بازگردانده شوند آماده هستند که بهای آن را بپردازند اما نتانیاهو ترجیح می دهد که با بن گویر و اسموتریچ همپیمان شود.

در این بیانیه آمده است: اگر بهای بازگردان اسرا توقف جنگ است پس جنگ باید فورا متوقف شود.

در آخرین جزییات مربوط به مذاکرات قاهره برای تبادل اسیران و آتش بس در غزه رسانه های مصری تاکید کردند پیشرفت قابل توجهی در مذاکرات بر سر آتش بس و توافق تبادل اسیران در نوار غزه حاصل شده است.

پیش از این کانال خبری قاهره به نقل از یک منبع بلندپایه گزارش داد که هییت امنیتی مصر که در روند مذاکرات اسراییل و حماس میانجی گری می کرد در مورد بسیاری از موارد اختلاف نظر به یک چارچوب توافقی دست یافته است.

این منبع به این کانال گفت که هییت حماس وارد مصر شده و پیشرفت محسوسی در مذاکرات حاصل شده است.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خانواده های اسرای صهیونیست: جنگ را متوقف کنید" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خانواده های اسرای صهیونیست: جنگ را متوقف کنید"، کلیک کنید.