خبرنگار اسپانیایی نام سرمربی جدید تراکتور را فاش کرد!

سقف شیبدار/آذربایجان شرقی خبرنگار اسپانیایی گزارش داد که تراکتور با دستیار سابق زین‌الدین زیدان توافق کرده است.

در حالی که هنوز تکلیف تداوم تیمداری محمدرضا زنوزی به طور رسمی مشخص نشده و قرار است این تاجر تبریزی در جلسه نهایی خود با سران استانی شرکت کند ولی شایعات و گمانه‌زنی‌ها پیرامون این تیم محبوب اخیراً بالا گرفته است.

تازه‌ترین موضوع پس از خبر حضور پرسپولیسی‌ها در تراکتور، پیشنهاد این تیم به داوید بتونی دستیار سابق زین‌الدین زیدان در رئال مادرید بود و اخیراً رسانه‌ها به طرق مختلف به اینموضوع پرداختند.

اما امروز (چهارشنبه) خبرنگار مطرح اسپانیایی مدعی شده که دیوید بتونی سرمربی جدید تراکتور خواهد بود.

«رودرا» با اعلام این موضوع گفته همکاری با تراکتور تاثیری در آینده بتونی با زیدان ندارد و هر زمان زیدان به او احتیاج داشته باشد او برای کمک به سرمربی فرانسوی باز خواهد گشت.

خبرنگار اسپانیایی نام سرمربی جدید تراکتور را فاش کرد!

مربی ۵۲ ساله فرانسوی رزومه پرباری ندارد و بین سال‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۳ میلادی، مربی تیم‌های پایه بوده و در ۳ دوره در رئال مادرید سابقه دستیاری زین‌الدین زیدان را دارد.

به گزارش سقف شیبدار، جالب اینکه، تنها سابقه سرمربیگری بتونی به فصل گذشته در تیمی به نام FC Sion برمی گردد که نتایج کم فروغی به همراه داشته است.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبرنگار اسپانیایی نام سرمربی جدید تراکتور را فاش کرد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبرنگار اسپانیایی نام سرمربی جدید تراکتور را فاش کرد!"، کلیک کنید.