خداحافظی اسطوره روس کشتی جهان پس از حذف از المپیک/ سیداکوف به MMA رفت

خداحافظی اسطوره روس کشتی جهان پس از حذف از المپیک/ سیداکوف به MMA رفت

دارنده ۴ مدال طلای جهان و المپیک پس از حذف از المپیک توسط IOC قصد دارد از میادین کشتی خداحافظی کند و وارد رشته مبارزه در قفس شود.

به گزارش سقف شیبدار، پس از قطعی شدن حذف زائوربک سیداکوف آزادکار شاخص روسیه و دارنده ۴ مدال طلای جهان و المپیک از المپیک‌ پاریس به دلیل حمایت از حمله روسیه به اوکراین، این کشتی‌گیر قصد خداحافظی از دنیای کشتی را دارد.

سیداکوف پیش از این پیشنهاداتی را برای حضور در رشته هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) دریافت کرده بود اما حالا با قطعی شدن حذف از المپیک پاریس، به این پیشنهادات پاسخ مثبت داده و قصد دارد با کناره گیری از دنیای کشتی وارد رشته رزمی MMA شود.

سایت flow wrestling نیز با اعلام خداحافظی سیداکوف از میادین کشتی، اعلام کرد: محمد نعیم اف یکی از ورزشکاران حاضر در  سازمان UFC خبر حضور سیداکوف در MMA را تایید کرده است.

سیداکوف سال گذشته و در جریان رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۲۳ در بلگراد صربستان موفق به کسب مدال طلای جهان در وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد شد.

علاوه بر سیداکوف دیگر چهره های شاخص کشتی جهان و المپیک از روسیه همچون زائور اوگویف و عبدالرشید سعدالله یف نیز با تصمیم کمیته بین المللی المپیک، نمی توانند در المپیک‌ پاریس به میدان بروند.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خداحافظی اسطوره روس کشتی جهان پس از حذف از المپیک/ سیداکوف به MMA رفت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خداحافظی اسطوره روس کشتی جهان پس از حذف از المپیک/ سیداکوف به MMA رفت"، کلیک کنید.