دستگیری اعضای اصلی شبکه قاچاق مواد مخدر در کشور

دستگیری اعضای اصلی شبکه قاچاق مواد مخدر در کشور

آفتاب نیوز :

سردار ایرج کاکاوند رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: با تاکید فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر برخورد جدی با عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر، امسال اولویت اصلی اقدامات پلیس مبارزه با مواد مخدر، مبارزه قاطع و همه جانبه با باند ها و گروه های مسلحانه حمل و قاچاق مواد مخدر قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران پلیس پس از چند ماه اقدامات گسترده اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند، ضربه سنگینی به دو باند بزرگ قاچاق مواد مخدر که در مرز های شرقی کشور فعالیت داشتند، وارد کنند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: این دو باند محموله های عمده مواد مخدر را از کشور افغانستان به صورت مسلحانه به داخل کشور وارد کرده و از طریق کویر به استان های مرکزی کشور منتقل می کردند.

سردار کاکاوند افزود: این شبکه مواد مخدر به سرکردگی یک شرور معروف در استان سیستان و بلوچستان که سابقه قاچاق مواد مخدر از آن سوی مرز ها به داخل کشور را داشت، اقدام به قاچاق می کردند.

وی گفت: با اقدامات اطلاعاتی پلیس، علاوه بر دستگیری سرکرده شبکه و 6 نفر از عناصر اصلی دیگر، 37 نفر از مرتبطین شبکه در چند استان شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در چند مرحله عملیات پلیسی، بیش از 5 تن انواع مواد مخدر از جمله تریاک، شیشه، هرویین و مواد صنعتی به همراه 7 قبضه سلاح سبک و نیمه سنگین و 30 دستگاه خودرو از متهمان کشف و توقیف شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه اموال قاچاقچیان به ارزش حدود 300 میلیارد تومان شناسایی شد، گفت: پلیس علاوه بر برخورد جدی با خرده فروش و توزیع کنندگان مواد مخدر، همواره به دنبال ضربه به عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری اعضای اصلی شبکه قاچاق مواد مخدر در کشور" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری اعضای اصلی شبکه قاچاق مواد مخدر در کشور"، کلیک کنید.