دشمن رونالدو زیر ذره بین النصر

دشمن رونالدو زیر ذره بین النصر

به گزارش خبرگزاری سقف شیبدار؛ به گزارش ESPN، النصر معتقد است که فرناندز می تواند مهره ایده آلی برای تقویت خط میانی آنها باشد و آماده است تا پیشنهادی نجومی برای این بازیکن پرتغالی به منچستریونایتد ارایه دهد تا عزم این تیم را برای این انتقال بسنجد. منچستریونایتد به دلیل قوانین سودآوری و پایداری (PSR) با محدودیت های مالی روبرو است و بودجه آنها برای خریدهای جدید به جدایی برخی از بازیکنان فعلی بستگی دارد. این موضوع النصر را بیشتر به تلاش برای جذب فرناندز ترغیب کرده است.

برونو فرناندز که تا سال 2026 با منچستریونایتد قرارداد دارد، از عملکرد ضعیف این تیم در چند فصل اخیر ناامید شده است و می خواهد قبل از تعهد به آینده خود در این تیم، مطمین شود که جاه طلبی های باشگاه با جاه طلبی های او همسو است. لازم به ذکر است که منچستریونایتد ممکن است فصل آینده سهمیه حضور در رقابت های اروپایی را از دست بدهد که این موضوع می تواند فرناندز 29 ساله را بیشتر از اولدترافورد دور کند.

در زمان حضور رونالدو در منچستر یونایتد شایعاتی در مورد اختلاف این دو بازیکن در تیم به گوش می رسید.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دشمن رونالدو زیر ذره بین النصر" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دشمن رونالدو زیر ذره بین النصر"، کلیک کنید.