دعوت اسپانیایی ها از جواد نکونام و استقلال

دعوت اسپانیایی ها از جواد نکونام و استقلال

به گزارش خبرگزاری سقف شیبدار؛ استقلالی ها پارسال در حالی آماده حضور در لیگ بیست و سوم شدند که جواد نکونام به تازگی هدایت این تیم را برعهده گرفته بود و تاکید داشت آبی ها یک اردوی تدارکاتی خارج از کشور داشته باشند.

در گزارش خبرگزاری خبرورزشی آمده است: همان زمان صحبت از سفر به استانبول بود ولی در نهایت اردوی استقلال به خاطر مشکلات مالی لغو شد و تیم در تهران خود را آماده حضور در لیگ بیست و سوم کرد. حالا اما شرایط متفاوت شده است چون استقلال مالک جدید پیدا کرده و وضعیت مادی بهتری نیز در قیاس با تابستان سال قبل دارد به همین خاطر قطعاً برپایی اردوی خارجی یکی از ریوس برنامه های آماده سازی این تیم برای مسابقات پیش رو خواهد بود به ویژه آنکه علاوه بر لیگ برتر خودمان، استقلالی ها در لیگ نخبگان آسیا هم حضور دارند و تحت هیچ شرایطی نمی خواهند این بازی ها را به راحتی از کف بدهند.

دعوت اوساسونا

در رابطه با شکل آماده سازی تیم کاملاً بدیهی است که کادر فنی تصمیم می گیرد و انتظارات خود را به مدیران اعلام می کند تا بر اساس آن برنامه ریزی شود ولی این وسط یک سورپرایز مهم هم وجود دارد. جواد نکونام سال ها با پیراهن اوساسونا در پیکارهای لالیگا بازی کرد و مقابل تیم های بزرگی همچون بارسلونا و ریال مادرید هم به میدان رفت به همین خاطر همچنان رابطه بسیار خوبی با مدیران و البته هواداران اوساسونا دارد. کادر مدیریتی باشگاه اوساسونا چند ماه قبل در زمستان پارسال از جواد نکونام دعوت کرد تا همراه با استقلال به اسپانیا برود و اردویی تدارکاتی در منطقه پامپلونا برگزار کند. البته در آن مقطع شرایط برای چنین سفری مهیا نشد ولی دعوت اسپانیایی ها از نکونام همچنان به قوت خود باقی مانده است و اگر کادر فنی استقلال دستخوش تغییر نشود، نکونام یک موقعیت خوب جهت آماده سازی تیمش دارد.

گزینه اول

قطعاً اگر استقلال به اسپانیا برود، مقامات باشگاه اوساسونا بخش قابل ملاحظه ای از اردوی آنها را رایگان کرده و تخفیف ویژه ای برای آبی پوشان در نظر خواهند گرفت که از نظر مالی به آنها کمک می کند ولی بدیهی است که مواردی مانند بلیط هواپیما یا پول تو جیبی به اسپانیایی ها ارتباطی پیدا نمی کند و خود باشگاه استقلال باید آنها را بپردازد. اگر به هر دلیلی شرایط برای سفر به اسپانیا فراهم نشود و استقلال بر برپایی اردوی تدارکاتی تاکید داشته باشد، قطعاً مانند سالیان گذشته ترکیه اولین گزینه برای برپایی اردوی تدارکاتی تابستانی تلقی می شود.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوت اسپانیایی ها از جواد نکونام و استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوت اسپانیایی ها از جواد نکونام و استقلال"، کلیک کنید.