دلیل بیکاری بازیگر قصه های مجید

دلیل بیکاری بازیگر قصه های مجید

آفتاب نیوز :

مهدی باقربیگی، بازیگر نقش مجید در سریال «قصه های مجید» ساخته زنده یاد کیومرث پور احمد، از دلیل بیکاری اش در سینما و تلویزیون حرف زد. این بازیگر گفت: کم و بیش به من پیشنهاد می شود، اما راستش در این دو سه سال اخیر خودم کار نکردم. از وقتی که کرونا آمد تا وقتی که تمام شود متاسفانه من دایما بیمار بودم و حدود 10 الی 15 بار به بیماری کرونا مبتلا شدم؛ بنابراین در آن مدت اگر کاری هم پیشنهاد می شد بیشتر به خاطر خانواده ام قبول نمی کردم. از این به بعد ببینیم خدا چه می خواهد.

او افزود: ما در شهرستان زندگی می کنیم و در اینجا هم معمولا کاری ساخته نمی شود و همه کار ها در تهران ساخته می شود. هر کسی هم برای خودش یک گروه دارد که با گروه خودش کار می کند. من خودم این روز ها در بخش هنر بیشتر مشغول ساخت یک سری مستند خاص هستم. به عنوان مثال اخیرا مستندی برای افراد مستضعف داشتم که حالت خیریه ای داشت وگرنه دیگر کار خاصی ندارم. اصفهان شهر قشنگی است با موقعیت خوب، اما از آن استفاده نمی کنند. مهدی باقر بیگی افزود: همه بازیگران که نباید به تهران بیایند تا کار کنند. تهران در حال انفجار است و به نظرم مدیران باید کمی دیدشان را وسیع تر و این تمرکزگرایی و باندبازی را کمتر کنند.

او سپس به حضور بازیگران تکراری در عرصه سینما و تلویزیون اشاره کرد و گفت: مردم هم دیگر خسته شده اند. هر کانالی که می بینیم یک سری افراد خاص هستند که مدام تکرار می شوند. در پلتفرم ها هم همین طور، در سینما هم وضعیت همین است. من از مردم می شنوم که دوست دارند تنوع ایجاد شود. ما این همه افراد بااستعداد داریم چرا فقط چند نفر هستند که مدام سر کارند؟! من خودم را نمی گویم، چون واقعا در این مدت دنبال کار نبودم و حس کار نداشتم. تازه پنج شش ماه است که راه افتادم و دوست دارم کار کنم.

باقربیگی با یادی از مرحوم کیومرث پوراحمد و همکاری اش با این کارگردان فقید گفت: وقتی آقای پوراحمد با تلخی از میان ما رفت من اصلا حال خوبی برای گفتگو و جواب دادن تلفنم نداشتم. تا همین چند وقت پیش هم حالم بد بود و هنوز هم با وجود اینکه یک سال از درگذشتشان گذشته باور نمی کنم. روز های تلخی داشتم. من مرتب با آقای پوراحمد در ارتباط بودم چه ایشان می آمدند به اصفهان چه من به تهران می رفتم. هنوز هم با خانواده شان در ارتباطم. متاسفانه این اتفاق آ ن قدر ناگهانی و شوکه کننده بود که من واقعا هنوز هم اندوهگین هستم. روحشان شاد باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دلیل بیکاری بازیگر قصه های مجید" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دلیل بیکاری بازیگر قصه های مجید"، کلیک کنید.