روایتگری جزء اولویت های مسیولان باشد

روایتگری جزء اولویت های مسیولان باشد

رییس شورای اطلاع رسانی دولت با اشاره به اینکه روایت گری جزء اولویت های مسیولان باید باشد گفت: فرصت سوزی و خستگی برای امروز کشور ما ممنوع است.

به گزارش سقف شیبدار، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سپهر خلجی در نشست شورای اداری استان ایلام با اشاره به اینکه روایت اقدامات انجام گرفته در دولت برای مردم لازم و ضروری است اظهار داشت: تبیین، رفع شبه و روایت گری جزو اولویت های مسوولان باید باشد،، خستگی و فعالیت زیاد نباید مسیولان را ازخدمت به مردم بازدارد.

وی عنوان کرد: آرایش رسانه ای دشمن آفندی شده است، یعنی علاوه بر برجسته کردن نقاط ضعف، حتی به نقاط قوت کشور هم حمله رسانه ای می کنند.

رییس شورای اطلاع رسانی دولت افزود: درگیر جنگ رسانه ای و روایت ها هستیم، اکنون حوزه جنگ رسانه ای دشمن بیشتر در بخش اقتصادی است .

خلجی یادآور شد: جهش در تولید بر روی ریل پیشرفت قرارگرفته به گونه ای که هم اکنون رشد بالای 6 درصد در کشور را تجربه کردیم و این میزان به هشت درصد خواهد رسید.

وی در ادامه مطرح کرد: پیشرفت کشور در بخش های مختلف مثل فضایی، ارتباط با کشورهای خارجی، قابل توجه است.

رییس شورای اطلاع رسانی دولت با اشاره به اینکه هر مدیر مسیول اصلی اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی خود است عنوان کرد: باید طرح های سرمایه گذاری در استان ایلام پیوست اطلاع رسانی تعریف شود.

خلجی با عنوان اینکه باید حوزه اطلاع رسانی اولویت شناخته شود یادآورشد: دستگاه های اجرایی از افراد توانند برای روابط عمومی استفاده کنند.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روایتگری جزء اولویت های مسیولان باشد" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روایتگری جزء اولویت های مسیولان باشد"، کلیک کنید.