رونالدو سوژه تمسخر عربستانی ها شد

رونالدو سوژه تمسخر عربستانی ها شد

به گزارش خبرگزاری سقف شیبدار؛ در حساس ترین دیدار هفته سی ودوم لیگ حرفه ای عربستان، تیم های النصر و الهلال دیشب با تساوی یک – یک به کارشان پایان دادند. مسابقه ای که با توجه به قهرمانی زودهنگام الهلال و قطعی بودن نایب قهرمانی النصر، بیشتر جنبه حیثیتی داشت.

به نقل از ایرنا کریستیانو رونالدو در بازی دیشب گرچه در دقیقه یک، پاس گل اوتاویو را ارسال کرد اما در گلزنی ناکام بود و النصری ها نتوانستند رکورد شکست ناپذیری الهلال را در لیگ عربستان بشکنند.

رونالدو در جریان دیدار با الهلال، شب سختی را تجربه کرد و با وجود ارسال یک پاس گل، چندین موقعیت مسلم گلزنی را مقابل دروازه یاسین بونو از دست داد.

ناکامی رونالدو در این بازی در ورزشگاه الاول ریاض به سوژه هواداران الهلال تبدیل شد و آنها هر بار که فوق ستاره پرتغالی موقعیتی را از دست می داد، با فریاد «مسی، مسی» سعی در عصبی کردن رونالدو داشتنند. چنین صحنه هایی بارها در طول فصل جاری برای رونالدو تکرار شده است و هواداران تیم های رقیب با فریاد زدن نام لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی سعی در به هم زدن تمرکز او داشته اند.

در جریان بازی دیروز عصبانیت رونالدو از شعار هواداران الهلال و تشویق مسی مشهود بود اما سعی کرد آن را پنهان کند و واکنشی به هواداران نشان ندهد. عدم گلزنی رونالدو در بازی دیشب سبب شد تا ترمز گلزنی های متوالی او پس از سه بازی کشیده شود.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونالدو سوژه تمسخر عربستانی ها شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونالدو سوژه تمسخر عربستانی ها شد"، کلیک کنید.