رونمایی از آیپد پرو M4؛ باریک ترین محصول تاریخ اپل/ عکس

به گزارش خبرگزاری سقف شیبدار، اپل امروز در رویداد معرفی آیپدهای خود، از گران ترین و پیشرفته ترین تبلت خود یعنی آیپد پرو رونمایی کرد. این آیپد در دو اندازه 11 اینچی و 13 اینچی عرضه خواهد شد. همچنین جالب است بدانید که اپل، آیپد پرو را باریک ترین محصول تاریخ خود می نامد، چرا که ضخامت آن 5.1 میلی متر است.

رونمایی از آیپد پرو M4؛ باریک ترین محصول تاریخ اپل/ عکس

آیپد پرو از تراشه جدید اپل به نام M4 بهره می برد، این در حالی است که لپ تاپ های اپل در حال حاضر با تراشه های M3 ساخته و عرضه می شوند. به گفته اپل تراشه M4 یک تراشه فوق العاده قدرتمند برای هوش مصنوعی است.

رونمایی از آیپد پرو M4؛ باریک ترین محصول تاریخ اپل/ عکس

همچنین آیپدهای پرو، نوع جدیدی از نمایشگر OLED را خواهند داشت. فناوری به کار رفته در این صفحه نمایش، همان فناوری است که در آیفون ها دیده می شود اما توسعه یافته تر؛ در نتیجه صفحه نمایش های آیپد پرو، وضوح بیشتری نسبت به مدل های قدیمی خواهند داشت. برای ساخت این صفحه نمایش ها، فناوری OLED توسعه یافته و با نام Ultra Retina XDR معرفی شده است.

رونمایی از آیپد پرو M4؛ باریک ترین محصول تاریخ اپل/ عکس

امروز در رویداد رونمایی از تبلت های اپل، در کنار آیپد پرو از آیپد ایر و قلم اپل نیز رونمایی شد. این دو سری آیپد اولین مدل های جدید آیپد هستند که اپل از اکتبر 2022 عرضه کرده است. اپل از زمان عرضه آیپدها در سال 2011 بروزرسانی در خط تولید خود نداشت، اما امروز با رونمایی از این آیپدها، طرفداران خود را غافلگیر کرد. گفته شده است که از هفته آینده آیپدها در فروشگاه ها عرضه خواهد شد.

منبع: cnbc

227323

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونمایی از آیپد پرو M4؛ باریک ترین محصول تاریخ اپل/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونمایی از آیپد پرو M4؛ باریک ترین محصول تاریخ اپل/ عکس"، کلیک کنید.