رونمایی از تنها گزینه داخلی پرسپولیس برای جانشینی اوسمار

رونمایی از تنها گزینه داخلی پرسپولیس برای جانشینی اوسمار

به گزارش خبرگزاری سقف شیبدار؛ اوسمار پس از قهرمانی با پرسپولیس در لیگ برتر، بدون امضای قرارداد جدید ایران را ترک کرد و پس از گذشت یک هفته، هنوز جواب قطعی برای ماندن یا نماندن در پرسپولیس را به مدیران باشگاه نداده است.

به گزارش سقف شیبدار، این مربی برزیلی با وجود مذاکراتی که با باشگاه بویرام تایلند داشته هنوز قراردادی امضا نکرده و این موضوع را در تماس تلفنی روز گذشته به رضا درویش اعلام کرده است. اوسمار در این تماس از درویش سه روز دیگر فرصت خواسته است تا جواب نهایی خود را بدهد اما باشگاه پرسپولیس امید چندانی به بازگشت این مربی ندارد و جمع بندی ها برای مذاکره با مربی جدید آغاز شده است، هرچند درویش که با اوسمار بر سر مسایل مالی به توافق رسیده بود، در تلاش است رضایت این مربی برزیلی برای بازگشت به ایران را جلب کند.

باشگاه پرسپولیس با توجه به سفر مدیران این باشگاه در اواخر هفته گذشته، با وجود شایعات فعالیتی در نقل وانتقالات نداشت و از روز گذشته بررسی های خود را آغاز کرده است و تاکنون نیز مذاکره جدی با گزینه ای انجام نشده است.

شنیده می شود در صورت قطعی شدن جدایی اوسمار، تنها گزینه داخلی پرسپولیس «علی دایی» است که رضا درویش همواره علاقه خاصی به کار با او داشته است اما در این راه مسایل و موانعی وجود دارد.

پرسپولیسی ها در این وضعیت و در صورت قطع همکاری با اوسمار، به احتمال بسیار زیاد سراغ گزینه خارجی خواهند رفت که به همین دلیل نیز شایعه مذاکره این باشگاه با دراگان اسکوچیچ مطرح شده است. پیگیری ها نشان می دهد سرخپوشان چند گزینه دیگر خارجی نیز مدنظر دارند اما تا این لحظه مذاکره ای با آن ها صورت نگرفته است.

مدیران باشگاه پرسپولیس برای آغاز فعالیت نقل وانتقالاتی خود در انتظار جلسه با مالکان جدید باشگاه هستند تا برای تمدید قراردادها، جذب بازیکنان و انتخاب سرمربی جدید به جمع بندی نهایی برسند.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونمایی از تنها گزینه داخلی پرسپولیس برای جانشینی اوسمار" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونمایی از تنها گزینه داخلی پرسپولیس برای جانشینی اوسمار"، کلیک کنید.