رونمایی از سامانه فروش بلیت هواپیما طی چند روز آینده

رونمایی از سامانه فروش بلیت هواپیما طی چند روز آینده

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در پروازهای داخلی قیمت مصوب باید از سوی شرکت های هواپیمایی رعایت شود، گفت: طی چند روز آینده سامانه فروش بلیت هواپیما توسط سازمان هواپیمایی کشوری رونمایی می شود.

به گزارش سقف شیبدار، مهرداد بذرپاش -وزیر راه و شهرسازی- با اشاره به درخواست شرکت های هواپیمایی برای افزایش قیمت بلیت هواپیما بیان کرد: در زمان پیک، عرضه و تقاضا قیمت را مشخص می کند، در عین حال که قیمت مصوب برای پروازهای داخلی وجود دارد. در پروازهای خارجی آزادی عمل بیشتری داریم که با تقاضا و عرضه قیمت را مدیریت کنیم؛ اما در پروازهای داخلی قیمت مصوب باید رعایت شود.

وی ادامه داد: قبلا بلیت پروازهای داخلی توسط آژانس ها و شرکت های هواپیمایی عرضه می شد؛ با عرضه بلیت به روش های مختلف مجازی، مرجعیت سایت ها بیشتر از آژانس ها شد. از این رو طی چند روز آینده سامانه فروش بلیت هواپیما توسط سازمان هواپیمایی کشوری راه اندازی می شود که بخش زیادی از عرضه بلیت ساماندهی خواهد شد.

به گزارش سقف شیبدار، اردیبهشت ماه امسال و به دنبال رعایت نشدن سقف قیمت بلیت از سوی شرکت های هواپیمایی، بذرپاش گفته بود که سازمان هواپیمایی به دنبال طراحی یک پلتفرم متمرکز برای عرضه بلیت است.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونمایی از سامانه فروش بلیت هواپیما طی چند روز آینده" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونمایی از سامانه فروش بلیت هواپیما طی چند روز آینده"، کلیک کنید.