ساخت نخستین زمین مینی گلف استان تهران در پردیس

ساخت نخستین زمین مینی گلف استان تهران در پردیس

سقف شیبدار/تهران  نخستین زمین ورزشی مینی گلف در شهرستان‌های استان تهران و کامل‌ترین آن در سطح استان در پردیس احداث می شود.

داوود ریاحی معاون شهرداری پردیس ضمن اعلام این خبر به سقف شیبدار، اظهار داشت: شهر پردیس به دلیل شاکله ساختاری و شیوه شهرسازی آن یعنی ساخت و توسعه در ارتفاع به صورت آپارتمانی، بیش از سایر شهرها نیازمند احداث مراکز تفریحی و تفرجگاهی است.

وی ادامه داد: از این رو شهرداری پردیس با وجود احداث ۴۰ بوستان از ابتدای شکل‌گیری تاکنون همچنان این مهم را در دستور کار خود دارد. این مسئول تصریح کرد: بر همین اساس شهرداری پردیس نسبت به احداث چهلمین بوستان شهری در فاز ۳ و بلوار شهید چمران برنامه ریزی و اقدام کرد.

به گفته داوود ریاحی، پروژه مذکور به مساحت ۷۱۰۰ مترمربع شامل ست ورزشی، زمین بازی کودکان، اتاق نگهبانی، نمازخانه، فضای سبز، سرویس بهداشتی، المان، سایت خدماتی تجاری، مسیر سلامت، دیوار سبز و سایر امکانات با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصد مراحل عمرانی خود را سپری می‌کند.

وی افزود: از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های این بوستان در دست احداث می‌توان به ساخت سایت ویژه ورزش مینی گلف به عنوان یکی از رشته‌های خانواده محور طی همکاری و بازدیدهای سال گذشته مسئولان فدراسیون گلف اشاره کرد. بر پایه این گزارش، سایت ورزش مینی گلف پروژه مذکور پس از تکمیل و بهره‌برداری به‌عنوان نخستین زمین ورزشی این رشته در شهرستان‌های استان تهران و کامل‌ترین آن در این استان قلمداد می‌شود.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساخت نخستین زمین مینی گلف استان تهران در پردیس" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساخت نخستین زمین مینی گلف استان تهران در پردیس"، کلیک کنید.