ستاره خارجی پرسپولیس نیمکت نشین می شود؟

ستاره خارجی پرسپولیس نیمکت نشین می شود؟

آفتاب نیوز :

پرسپولیس درحالی فردا در هفته بیست و هشتم لیگ برتر به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت که سرخ پوشان برای این بازی سعید صادقی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند و این بازیکن بعد از شکستگی مچ پایش در استخر قادر به همراهی پرسپولیس در ادامه فصل نخواهد بود. به غیر از صادقی سایر بازیکنان پرسپولیس در دیدار فردا حضور دارند، ولی ممکن است یکی از ستاره های پرسپولیس نیمکت نشین شود و از ابتدا در ترکیب اصلی تیمش قرار نگیرد.

عبدالکریم حسن ستاره قطری پرسپولیس که در نیم فصل به این تیم پیوست و جزو خوب های پرسپولیس هم بوده، طی روز های گذشته به دلیل به دنیا آمدن فرزندش راهی قطر شده بود و در تمرینات پرسپولیس غایب بود. حسن به تازگی به ایران برگشته و قرار است امروز در تمرینات گروهی شرکت کند. به دلیل غیبت او در تمرینات روز های اخیر ممکن است اوسمار این بازیکن را در بازی فردا نیمکت نشین کند و علی نعمتی از ابتدا در ترکیب اصلی قرار بگیرد. البته این احتمال هم وجود دارد که سرمربی پرسپولیس این ریسک را نکند و در صورت آماده بودن عبدالکریم، ستاره قطری تیمش را در بازی فردا در ترکیب اصلی قرار دهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ستاره خارجی پرسپولیس نیمکت نشین می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ستاره خارجی پرسپولیس نیمکت نشین می شود؟"، کلیک کنید.