سرمایه گذاری در استان بوشهر تسهیل شد/ افزایش اعتبار استعلام ها – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سقف شیبدار، احمد محمدی زاده عصر چهارشنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار کرد: با تلاش های صورت گرفته شاهد موفقیت های بسیار خوبی در عرصه اقتصادی استان بوشهر هستیم.

وی تصریح کرد: استان بوشهر در حوزه شرکت های دانش بنیان رتبه سوم و در زنجیره ارزش رتبه نخست کشوری را کسب کرد که از خدمات و فعالیت کارگروه اقتصادی استان با محوریت معاون هماهنگی امور اقتصادی استان بوشهر قدردانی می شود.

محمدی زاده با تاکید بر تسریع در نصب و راه اندازی نیروگاه برق خورشیدی کوچک مقیاس ویژه خانواده های مددجو استان بوشهر گفت: یک نکته بسیار مهم در سال جهش تولید با مشارکت مردم برای جذب منابع و سرمایه گذاری مردم در حوزه اقتصاد حمایت مدیران دستگاه های اجرایی از سرمایه گذاری و کارآفرینی مردم است.

وی ادامه داد: مدیران دستگاه های اجرایی در ترغیب مردم در عرصه سرمایه گذاری اقتصادی ضمن حمایت، پیگیری و پشتیبانی باید مشکلات و موانعی که سرمایه گذاران بخش خصوصی با آن مواجه هستند برطرف کنند.

استاندار بوشهر از افزایش اعتبار پاسخ به استعلام برای سرمایه گذاری اقتصادی خبر داد و بیان کرد: اعتبار پاسخگویی به استعلام در امر سرمایه گذاری تاکنون 6 ماهه بود چون این زمان برای سرمایه گذاران برای طی شدن فرایند لازم کوتاه بود مهلت پاسخ به استعلام از 6 ماه به یک سال افزایش یافت و همه مدیران پاسخ استعلام برای سرمایه گذاری با اعتبار یک ساله صادر می کنند.

برگزاری باشکوه برنامه های ملی و مذهبی

محمدی زاده با گرامیداشت سوم خرداد سالروز عملیات غرورآفرین فتح خرمشهر جزییات این عملیات را برشمرد و اظهار داشت: عملیات فتح خرمشهر از ابعاد گوناگون دارای اهمیت است و با وجود اینکه دشمن بعثی از این عملیات مطلع بود ولی رزمندگان موفق به فتح خرمشهر شدند.

وی عملیات وعده صادق را برگرفته از تجارب عملیات فتح خرمشهر دانست و بیان کرد: در این عملیات با اینکه رژیم صهیونیستی و حامیان آنها از کشورهای مختلف غربی اطلاع کامل داشتند و با تمام امکانات آماده بودند ولی این عملیات کمر اسراییل غاصب شکست و اقتدار ایران اسلامی را نشان داد.

استاندار بوشهر فتح خرمشهر در تاریخ مقاومت هشت سال دفاع مقدس را افتخار آفرین دانست و خاطرنشان کرد: در فتح خرمشهر با اینکه رژیم بعث عراق با حمایت های ویژه کشورهای مختلف جهان همراه بود وعده خداوند متعال که حق بر باطل پیروز می شود محقق شد و ان شاءالله وعده خدا در پیروزی و آزادسازی فلسطین اشغالی به منصه ظهور می رسد.

محمدی زاده با گرامیداشت 14 خرداد سالروز ارتحال امام راحل و قیام 15 خرداد گفت: در این راستا برنامه های متنوعی با محوریت سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر مورد توجه ویژه قرار گرفته و اجرایی می شود.

وی ادامه داد: بر اساس تصمیم مدیران دستگاه های اجرایی استان بوشهر هر کدام از دستگاه ها یک مراسم به مناسبت سوم خرداد و یک برنامه ویژه 14 و 15 خرداد در نزدیک ترین مسجد و محل استقرار اداره خود با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرمایه گذاری در استان بوشهر تسهیل شد/ افزایش اعتبار استعلام ها – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرمایه گذاری در استان بوشهر تسهیل شد/ افزایش اعتبار استعلام ها – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.