سهامداران عدالت حتما بخوانند/ جزییات و زمان دقیق واریز مرحله سوم سود سهام عدالت اعلام شد

سهامداران عدالت حتما بخوانند/ جزییات و زمان دقیق واریز مرحله سوم سود سهام عدالت اعلام شد

به گزارش خبرگزاری سقف شیبدار، ولی الله جعفری، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در رابطه با شرکت هایی که سود سهام عدالت خود را واریز نکردند گفت: مهلت قانونی این شرکت ها تمام شده و هشت ماه قانونی پایان سال 1402 بوده است منتهی این که تاکنون این شرکت ها سود سهام عدالت را واریز کردند یا نه؟ بر اساس آخرین اطلاعات خیر.

او در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: شرکت هایی که سود سهام عدالت را همچنان واریز نکردند مطالباتی از کارفرماهای خود دارند تا آنجایی که ما در جریان هستیم این مطالبات را نتوانستند وصول کنند لذا سود سهام عدالت را هم پرداخت نکردند اما زمان اعلام واریزی خرداد برای مرحله سوم سود سهام عدالت سرجای خود باقی است.

این مقام مسیول همچنین اظهار کرد: اگر این شرکت ها سود سهام عدالت را واریز نکنند سازمان بورس بر اساس ضوابط، مقررات، وظایف و اختیاراتی که دارد حتما برخورد مقتضی را انجام می دهد در نهایت سازمان بورس پیگیر است که مابقی سود سهام عدالت را دریافت تا برای سهامداران این سود واریز شود.

سود سهام عدالت که رییس سازمان بورس در رابطه با واریز مرحله سوم آن به تازگی گفته بود: امیدواریم تا خرداد بتوانیم سودها راجمع آوری و مابقی سود سهام عدالت را پرداخت کنیم البته باید زمان دقیق آن را شورای عالی بورس مشخص کند.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سهامداران عدالت حتما بخوانند/ جزییات و زمان دقیق واریز مرحله سوم سود سهام عدالت اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سهامداران عدالت حتما بخوانند/ جزییات و زمان دقیق واریز مرحله سوم سود سهام عدالت اعلام شد"، کلیک کنید.