سپاه در سرنگونی داعش عملکردی درخشان و افتخارآمیز داشته است

حجت الاسلام موحدی تصریح کرد: سپاه پاسداران در جبهه های مختلف چه در دوران جنگ تحمیلی و چه در مقابله با اقدامات دشمن در ترورهای ابتدای انقلاب و چه در مواجهه با دسیسه های دشمن در منطقه به ویژه در سرنگونی داعش عملکردی درخشان و افتخارآمیز داشته است.

به گزارش سقف شیبدار، دادستان کل کشور در پیامی با گرامیداشت اعیاد خجسته ماه شعبان، روز پاسدار را تبریک گفت.

متن پیام حجت الاسلام والمسلمین موحدی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز سوم ماه مبارک شعبان، روز میلاد حضرت سیدالشهدا (ع)، فرصت مغتنمی است برای گرامیداشت نام پاسدار و قدردانی از مجاهدت های خالصانه سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی.

فرصتی است برای تجلیل از اسوه های ایثار و  پاسدارانی که حافظ ارزش های مقدس انقلاب اسلامی هستند و جوهره فکر و عمل خود را در راه و مسیر اهل بیت علیهم السلام یافته اند.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ابتدای انقلاب، سدی مستحکم در برابر دشمنان این مرز و بوم و  حامی مردم مومن و متدین کشورمان بوده است.

سپاه پاسداران در جبهه های مختلف چه در دوران جنگ تحمیلی و چه در مقابله با اقدامات دشمن در ترورهای ابتدای انقلاب، چه در خنثی سازی تحریم های ظالمانه و چه در مواجهه با دسیسه های دشمن در منطقه بویژه در سرنگونی داعش عملکردی درخشان و افتخارآمیز داشته است.

از این رو باید این نهاد مردمی و ولایی را تکیه گاه عزت و اقتدار ایران دانست.

در این ایام مبارک به روح بزرگ سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش درود فرستاده و میلاد حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و همچنین زادروز حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز و ولادت باسعادت امام سجاد (ع) را به فرمانده معظم کل قوا، سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی و تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

محمد موحدی

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سپاه در سرنگونی داعش عملکردی درخشان و افتخارآمیز داشته است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سپاه در سرنگونی داعش عملکردی درخشان و افتخارآمیز داشته است"، کلیک کنید.