سیمونز به دنبال پایان شک و تردیدها

سیمونز به دنبال پایان شک و تردیدها

ژاوی سیمونز هنوز نتوانسته بازی های خوبش در لایپزیگ را برای تیم ملی هلند تکرار کند. این جوان 21 ساله می خواهد در یورو معادلات را تغییر دهد.

به گزارش سقف شیبدار، ژاوی سیمونز بالاخره برای تیم ملی هلند گل زد و آغوشش را به روی هواداران در روتردام باز کرد. این استعداد تهاجمی 21 ساله و آینده دار هرگز در 13 بازی قبلی اش با تیم ملی هلند گل نزده بود تا انتقادها از او زیاد شود.

رونالد کومان، سرمربی تیم ملی هلند، نیز حتی علنی از این بازیکن انتقاد کرد. کومان پس از پیروزی چهار بر صفر مقابل اسکاتلند از میزان از دست دادن توپ این بازیکن انتقاد کرد.

جواهر لاماسیا که به نظر می رسید با رفتن به پاری سن ژرمن محو شود، رفته رفته خودش را پیدا کرده است و الان در لایپزیگ به خوبی در حال بروزدادن استعدادش است. او با زدن 25 گل در 43 بازی فصل گذشته یکی از مهم ترین بازیکنان تیم مارکو رُزه در لایپزیگ بود و نقش مهمی در صعود تیمش به لیگ قهرمانان اروپا داشت. باشگاه آلمانی نیز به صراحت اعلام کرده که می خواهد بازیکن کلیدی خود را با وجود پایان قرارداد قرضی اش حفظ کند اما سیمونز مردد است و قرار است بعد از یورو 2024، درباره آینده خود تصمیم بگیرد.

باشگاه های بایرن مونیخ و بارسلونا از جمله علاقه مندان به این بازیکن هستند. این در شرایطی است که او به صورت قرضی از پاری سن ژرمن در لایپزیگ حضور دارد.

سیمونز 21 ساله اکنون در مسابقات یورو در کانون توجه قرار دارد و می خواهد منتقدانش را به سکوت وا دارد. باید دید لاله های نارنجی با این ستاره جوان چه عملکردی در یورو دارد.

تیم ملی فوتبال هلند در گروه چهارم جام ملت های اروپا با تیم های فرانسه، اتریش و لهستان همگروه است.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سیمونز به دنبال پایان شک و تردیدها" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سیمونز به دنبال پایان شک و تردیدها"، کلیک کنید.