شهادت پاداش زود هنگام مجاهدت های مخلصانه، مدبرانه و ولایتمدارانه رییس جمهور بود

سقف شیبدار/تهران فرماندار شهرستان پاکدشت در آیین سوگواری و شام غریبان شهید خدمت، خادم الرضا آیت الله رییسی که در مسجد موسی بن جعفر علیه السلام روستای فیلستان  پاکدشت برگزار شد، بیان کرد: شهادت، پاداش زود هنگام مجاهدت های مخلصانه، مدبرانه، ولایتمدار، بزرگ مردی است که در تاریخ این سرزمین برای همیشه جاودانه خواهد بود.

مراسم بزرگداشت شهادت سیدالشهدای خدمت خادم الرضا شهید آیت الله رییسی و همراهانش با سخنرانی فاضل کارخانه فرماندار پاکدشت و با حضور خانواده معظم شهداء، مردم شریف، و دیگر مسیولان، شامگاه پنجشنبه 3 خرداد ماه در مسجد موسی بن جعفر علیه السلام روستای فیلستان  پاکدشت برگزار شد.

فاضل کارخانه فرماندار شهرستان پاکدشت در شام غریبان شهید خدمت آیت الله سید ابراهیم رییسی و هییت همراه بیان کرد: رییس جمهور فقید و فرزانه آیت الله رییسی نمونه کاملی عاشَ سعیداً و ماتَ سعیداً  است یعنی خوب زندگی کرد و خوب از این جهان فانی پر کشید و به درجه شهادت نایل آمد.

فرماندار شهرستان پاکدشت ادامه داد: شهید رییسی مجاهدانه و در راه خدمت به مردم به شهادت رسید، وی با کنار زدن دیپلماسی التماسی، عقلانیت انقلابی را جایگزین کرد و وعده صادق را مثالی برای عقلانیت انقلابی به کار برد؛ این گفتمانی که به عنوان گفتمان دولت سیزدهم با علمداری حضرت آیت الله رییسی در کشور به راه افتاد؛ ثابت کرد که ایران قوی می تواند سایه جنگ را از سر کشور بر چیند؛ جلوه ایران قوی را ما در موضوع عملیات وعده صادق دیدیم؛ ایران قوی می تواند گزینه نظامی را از روی میز پس بزند؛ این گفتمان، گفتمانی است که جواب می دهد.

شهادت پاداش زود هنگام مجاهدت های مخلصانه، مدبرانه و ولایتمدارانه رییس جمهور بود

این مسیول از هشتمین رییس جمهور ایران اسلامی خادم الرضا، رییس جمهور محبوب ملت یاد کرد و تصریح کرد: رییس جمهور فقید ما در راه خدمت به مردم به شهادت رسید؛ رییس جمهوری که موفقیت را در خدمت به مردم و خدمت به مردم را برای خدا می دانست، مزدی به جز شهادت برای حضرت آیت الله رییسی متصور نبود؛ این گونه شهادت در راه خدمت به مردم حقیقتاً مزدی است که خداوند تبارک و تعالی به این شهید خدمت ارزانی کرده است.

 فرماندار شهرستان پاکدشت ادامه داد:  انقلاب مظلوم، مقتدر، برای فتح خرمشهرهای پیش رو یک سرباز دیگر را هم پیشکش کرد، او که از تکلیف ما در کشور سخن می گفت، امروز باید کار جهادی کرد؛ نیازمند اقدام جهادی هستیم؛ قطعاً فوز شهادت، پاداش زود هنگام مجاهدت های مخلصانه، مدبرانه، ولایتمدار، بزرگ مردی است که در تاریخ این سرزمین برای همیشه جاودانه خواهد بود.

فرماندار پاکدشت در این مراسم با بیان اینکه رییس جمهوری فقید جمهوری اسلامی ایران طی بیش از هزار روز خدمت رسانی در دولت سیزدهم مصداقی از «مجاهد فی سبیل الله» بود، گفت: از آن جایی که آیت الله رییسی در راه خدمت به مردم حرکت می کرد، خداوند متعال علاقه و حُب او را در دل ملت قرار داده بود.

فاضل کارخانه گفت: هشتمین رییس جمهور ما که به مقام والای شهادت رسید در عرصه خدمت به مردم پیشتاز بود و قطعا مزدی بالاتر از شهادت نباید برای ایشان از باب اخلاص قایل بود و این شهادت پاداش کارهای جهادی و خالصانه شهید آیت الله رییسی بود.

فرماندار شهرستان پاکدشت اظهار داشت: در آیه 23 سوره احزاب آمده است مِنَ المُومِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا﴿23﴾ «در میان مومنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.»

شهادت پاداش زود هنگام مجاهدت های مخلصانه، مدبرانه و ولایتمدارانه رییس جمهور بود

وی افزود: عده ای صادق الوعده هستند و ایمان و عملشان یکی است.

کارخانه گفت: شان نزول این آیه شریفه حمزه سیدالشهداء و میثم تمار و (منهم من ینتظر) وجود مبارک حضرت علی علیه السلام می باشد که شهید رییسی هم به عنوان یکی از رهروان امیرالمومنین علیه السلام همیشه منتظر شهادت بود و مجاهدانه زندگی کرد.

این مسیول افزود : شهید آیت الله رییسی مرد سیاست و اخلاق بود و جمع اخلاق و سیاست یعنی سیاست دینی که شهید رییسی مکتبی را به منصه ظهور گذاشت که در تاریخ ماندگار شد.

فرماندار پاکدشت بیان کرد: سیدالشهدای خدمت در سفر به شهرستان پاکدشت، مردم این شهرستان را مردمانی دشمن شناس، با بصیرت و زمان شناس دانست.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهادت پاداش زود هنگام مجاهدت های مخلصانه، مدبرانه و ولایتمدارانه رییس جمهور بود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهادت پاداش زود هنگام مجاهدت های مخلصانه، مدبرانه و ولایتمدارانه رییس جمهور بود"، کلیک کنید.