شهید رییسی الگوی جدید تلاش، فعالیت و اخلاص است

شهید رییسی الگوی جدید تلاش، فعالیت و اخلاص است

سقف شیبدار/مرکزی وزیر کشور گفت: شهید رییسی الگوی جدیدی برای همه ما در مسیر تلاش، فعالیت، اخلاص، خودنبینی و مردم بینی است.

احمد وحیدی ۳۱ خرداد در ادامه سفر یک روزه به استان مرکزی به ساوه رفت و یک مدرسه ۱۸ کلاسه خیرساز را در این شهرستان افتتاح کرد.

وی در این آیین با بیان اینکه مدرسه محلی برای آموزش علم و تربیت است گفت: مدرسه سازی کاری پرفضیلت است و خیرین با کار خیرخواهانه فضای علم آموزی را فراهم می‌کنند.

احمد وحیدی با تاکید بر اینکه در امور خیر باید مسابقه داد و شتاب کرد، گفت: در سبقت گیری از کارهای خیر است که انسان سعادتمند می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه شهید رییسی الگوی جدیدی برای همه ما در مسیر تلاش، فعالیت، اخلاص، خودنبینی و مردم بینی است، اظهار کرد: شهدا کاروانی هستند که یکی پس از دیگری کاروان حسینی را به آیندگان متصل می‌کنند.

وزیر کشور در ادامه با اشاره به در پیش بودن انتخابات گفت: شرکت در انتخابات بهترین راه است تا با انتخاب اصلح، راه شهید رییسی را ادامه دهیم.

امام جمعه ساوه نیز گفت: نرخ بیکاری در این شهرستان صفر است. ساوه تولید کننده انواع محصولات مورد نیاز کشور و جهان با استقرار بزرگترین شهر صنعتی کشور است.

حجت‌الاسلام جعفر رحیمی افزود: ساوه با رشد جمعیتی به دلیل مزیت صنعتی و کشاورزی با پدیده مهاجر پذیری مواجه است و با این افزایش جمعیت نیازمند تامین زیرساخت های مورد نیاز به ویژه مدرسه است و اگر مشارکت خیرین مدرسه ساز نبود قطعا با چالش مواجه بودیم.

وی با اشاره به کمبود منابع آبی در ساوه گفت: تنش آبی و پایین بودن شاخص های حوزه بهداشت و درمان از دیگر چالش های ساوه است.

در این آیین با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از حاج ابراهیم عسگریان خیر مدرسه ساز گروه صنعتی شیشه کاوه تجلیل بعمل آمد.

وزیر کشور پس از افتتاح این مدرسه ساوه را به مقصد روستای چمران از توابع شهر غرق آباد بخش نوبران این شهرستان به منظور شرکت در یادواره سردار شهید چمران ترک کرد.

دبستان ۱۸ کلاسه نیکان ۸ دوره اول و دوم ابتدایی که با حضور وزیر کشور افتتاح شد با ظرفیت ۵۴۰ دانش آموز در زیر بنای ۲۵۰۰ مترمربع با اعتبار هزینه شده ۳۷ میلیارد تومان توسط گروه صنعتی شیشه کاوه احداث شده و ارزش روز پروژه  ۵۵ میلیارد تومان است.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید رییسی الگوی جدید تلاش، فعالیت و اخلاص است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید رییسی الگوی جدید تلاش، فعالیت و اخلاص است"، کلیک کنید.