ضرورت بازسازی سریع تجهیزات آسیب دیده و عادی سازی شبکه برق خوزستان

ضرورت بازسازی سریع تجهیزات آسیب دیده و عادی سازی شبکه برق خوزستان

سقف شیبدار/خوزستان با حضور معاون انتقال و تجارت خارجی شرکت توانیر اثرات طوفان بر شبکه برق منطقه ای خوزستان بررسی شد.

جلسه بررسی وضعیت شبکه برق این شرکت با حضور محمد اله داد معاون انتقال و تجارت خارجی شرکت توانیر، علی اسدی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان و مدیران مربوطه برگزار شد.

در این نشست اثرات بارش شدید و تندباد بر شبکه و خسارت هایی که وارد کرده مورد بررسی قرار گرفته است.

با توجه به این موضوع که طوفان باعث آسیب به خطوط شرکت در آبادان و شادگان شده، در این نشست چگونگی تعمیر و رفع اشکال آسیب های وارده نیز مورد بررسی قرار گرفت تا در کمترین زمان ممکن وارد مدار شوند.

به گزارش سقف شیبدار، بنابر اعلام این شرکت، محمد اله داد معاون انتقال و تجارت خارجی شرکت توانیر با قدردانی از اقدامات انجام گرفته برای حفظ پایداری شبکه در شرایط نامساعد جوی اخیر، بر بازسازی سریع تجهیزات آسیب دیده و عادی سازی شبکه تاکید کرد.

علی اسدی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان نیز با ارایه گزارشی از میزان آسیب و خسارت های وارد شده، از بسیج همه امکانات و ظرفیت برای بازسازی تجهیزات خبرداد.

اله داد معاون انتقال و تجارت خارجی شرکت توانیر همچنین با حضور در محل حادثه، از خسارت وارده به خطوط بازدید کرد.

شرکت برق منطقه ای خوزستان مسیولیت تامین و انتقال برق در 2 استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده دارد.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ضرورت بازسازی سریع تجهیزات آسیب دیده و عادی سازی شبکه برق خوزستان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ضرورت بازسازی سریع تجهیزات آسیب دیده و عادی سازی شبکه برق خوزستان"، کلیک کنید.